000 043 046 047 048 049 050 051

2016.11 12 kurs sedziowski

 

Staramy być się najszybsi i podawać wyniki zaledwie kilkanaście minut po ostatnim gwizdku. Dziękujemy za pomoc przy zbieraniu rezultatów działaczom klubowym oraz sędziom. Wszyscy tworzymy jeden z najszybszych portali w kraju, który wyniki klasy A czy klasy B podaje w komplecie (wraz z tabelami) 20-30 minut po zakończeniu ostatniego meczu w kolejce. Z naszych wyników korzysta również wiele redakcji oraz stron internetowych. Niestety nie wszystkie podają źródło, z którego przepisują rezultaty. Od wielu lat czyni tak portal 90minut.pl, który liczne prośby oraz maile o zamieszczenie strony ozpnpiotrkow.pl wśród swoich partnerów zbywa milczeniem. Wyniki jednak przepisywane są z niesamowitą wręcz skrupulatnością.

PIŁKARSKI WEEKEND - 21/22 października

II liga
14. kolejka
(niedziela - 22 października)
PGE GKS Bełchatów - MKS Kluczbork 1:0 (1:0)
(Łukasz Pietroń 31-karny)

III liga (grupa I)
13. kolejka
(sobota - 21 października)
Victoria Sulejówek - Lechia Tomaszów 3:2 (2:1)
(dla Lechii: Wiktor Żytek 25, 81)

IV liga (grupa łódzka)
13. kolejka
(sobota - 21 października)
Zawisza Pajęczno - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3:0 (1:0)
Pilica Przedbórz - LKS Kwiatkowice 1:1 (0:1)
(dla Pilicy: Marek Jończyk 90)
MKP-Boruta Zgierz - Stal Niewiadów 1:1 (0:0)
(dla Stali: Adrian Gaugier 83-karny)
Włókniarz Zelów - Unia Skierniewice 0:2 (0:1)
Ceramika Opoczno - Omega Kleszczów 1:4 (0:1)
(Bartłomiej Gambka 57 - Piotr Janeczek 19, 51, Paweł Kowalski 70-karny, Mateusz Roczek 84)
(niedziela - 22 października)
Pelikan II Łowicz - PGE GKS II Bełchatów 1:4 (1:3)
(dla PGE GKS II: Michał Lewandowski 23, 27-karny, Emile Thiakane 44, Jakub Kozica 65)
Orkan Buczek - KS Paradyż 1:4 (1:1)
(dla Paradyża: Wojciech Tyczyński 19, Maciej Witczak 63, 85, Adrian Pęgowski 81)

Klasa okręgowa
11. kolejka
(sobota - 21 października)
GUKS Gorzkowice - Kawaleria Tomaszów 3:0 (1:0)
(Daniel Jabłecki 43, 79, Dilan Kadir 89)
Świt Kamieńsk - Astoria Szczerców 1:3 (1:0)
(Mateusz Wawszczak 30 - Paweł Drągowski 60, Adam Bogucki 62, 64)
MGKS Drzewica - Czarni Rozprza 3:1 (0:0)
(Jarosław Baran 58, Sebastian Jura 75, Damian Kowalski 90 - Mariusz Zaor 52)
Polonia Piotrków - Szczerbiec Wolbórz 3:3 (2:2)
(Dawid Lenarcik 31, 72, Adrian Malicki 45 - Norbert Sypułek 20, 54, Maciej Toma 26)
RKS Radomsko - Omega II Kleszczów 4:2 (1:1)
(Marek Michalski 8, Bartosz Turniak 57, Bartłomiej Kondracki 76-karny, Krystian Wojtczak 79 - Damian Bisaga 40, Krzysztof Kowalski 61)
(niedziela - 22 października)
Włókniarz Moszczenica - Zapał Krzętów 7:1 (3:0)
(Daniel Olejnik 14, 66, Rafał Jagodziński 18, Artur Brylikowski 24, Marcin Skrobek 62, 70, 84 - Grzegorz Urbański 90)
Lechia II Tomaszów - Start Lgota Wielka 5:0 (1:0)
(Karol Wyszkowski 14, Daniel Żuber 51, Dawid Przybysz 70, Patryk Sidwa 82, 88)

Tabela (przed weryfikacją):
1. RKS Radomsko 11 33 33-9
2. Astoria Szczerców 11 26 31-11
3. Czarni Rozprza 11 19 26-17
4. Włókniarz Moszczenica 11 18 23-15
5. Polonia Piotrków 11 18 19-13
6. Lechia II Tomaszów 11 16 21-10
7. Świt Kamieńsk 11 16 25-19
8. Omega II Kleszczów 11 15 24-19
9. GUKS Gorzkowice 11 13 22-22
10. MGKS Drzewica 11 12 18-27
11. Start Lgota Wielka 11 10 19-29
12. Szczerbiec Wolbórz 11 10 12-22
13. Zapał Krzętów 11 6 12-49
14. Kawaleria Tomaszów 11 2 5-28

Klasa A
10. kolejka
Grupa I
(sobota - 21 października)
LKS Będków - RKS Rzeczyca 2:4 (1:3)
Polonia Rokiciny - Sparta Ostrów 6:1 (2:1)
Skalnik Sulejów - Kasztelan Żarnów 2:0 (1:0)
(niedziela - 22 października)
Olimpia Wola Załężna - Błysk Aleksandrów 1:1 (1:1)
LKS Radzice - LKS Lubochnia 3:1 (1:1)
Relax Czerniewice - LKS Mniszków 0:4 (0:2)

Tabela (przed weryfikacją):
1. LKS Mniszków 10 26 33-7
2. Błysk Aleksandrów 10 23 28-11
3. Olimpia Wola Załężna 10 19 32-13
4. Skalnik Sulejów 10 18 26-16
5. LKS Lubochnia 9 16 32-23
6. Kasztelan Żarnów 9 13 29-16
7. LKS Radzice 10 12 26-30
8. RKS Rzeczyca 10 12 19-31
9. LKS Będków 10 9 17-29
10. Polonia Rokiciny 10 9 18-34
11. Relax Czerniewice 10 7 14-30
12. Sparta Ostrów 10 7 12-46

Grupa II
(sobota - 21 października)
LKS Mierzyn - LKS Czarnocin 6:2 (2:1)
LUKS Gomunice - Grabka Grabica 1:2 (1:2)
Astoria II Szczerców - Ruch 1951 Chrzanowice 1:0 (0:0)
(niedziela - 22 października)
Motor Bujniczki - Luciążanka Przygłów 4:1 (1:1)
Piast Krzywanice - Start Niechcice 3:4 (1:2)
Victoria Żytno - LKS Wola Krzysztoporska 3:0 (1:0)

Tabela (przed weryfikacją):
1. Grabka Grabica 10 23 30-8
2. LKS Czarnocin 10 22 29-20
3. Astoria II Szczerców 10 20 24-16
4. Start Niechcice 10 19 25-20
5. LUKS Gomunice 10 18 27-10
6. LKS Mierzyn 10 17 24-18
7. Ruch 1951 Chrzanowice 10 15 32-23
8. Motor Bujniczki 10 12 15-18
9. Piast Krzywanice 10 8 19-25
10. Victoria Żytno 10 7 16-32
11. Luciążanka Przygłów 10 7 13-42
12. LKS Wola Krzysztoporska 10 4 12-34

Klasa B
10. kolejka
Grupa I
(sobota - 21 października)
LUKS Mroczków-Dzielna - Szczerbiec II Wolbórz 1:0 (0:0)
(niedziela - 22 października)
IKS Inowłódz - UKS Concordia 1909 Piotrków 4:3 (3:0)
Tęcza Janków - LKS Białaczów 7:4 (2:1) - mecz przerwany w 87. minucie z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez jednego z zawodników gości
MGKS II Drzewica - LKS Mroczków 9:1 (4:1)
WOY Bukowiec Opoczyński - KS Poświętne 2:4 (1:1)
Atom Januszewice - Zjednoczeni Budziszewice 4:1 (0:0)

Tabela (przed weryfikacją):
1. MGKS II Drzewica 10 27 43-12
2. UKS Concordia 1909 Piotrków 10 27 40-10
3. IKS Inowłódz 10 24 32-19
4. Atom Januszewice 10 21 29-18
5. LUKS Mroczków-Dzielna 10 15 32-17
6. LKS Białaczów 10 15 35-41
7. Tęcza Janków 10 13 33-23
8. KS Poświętne 10 10 19-26
9. Szczerbiec II Wolbórz 10 7 15-27
10. Zjednoczeni Budziszewice 10 7 14-40
11. WOY Bukowiec Opoczyński 10 5 19-47
12. LKS Mroczków 10 5 13-44

Grupa II
(sobota - 21 października)
VIS Gidle - KS Grocholice 2:3 (1:2)
Alfa Kleszczów - Polonia Gorzędów 4:4 (3:2)
Victoria Woźniki - Pionier Baby 0:2 (0:0)
(niedziela - 22 października)
KS Niedośpielin - LKS Dobryszyce 2:0 (2:0)
EBE SPN Bełchatów - Warta-Carbo Pławno 2:0 (1:0)
Grabka II Grabica - Pilica II Przedbórz 7:1 (1:1)

Tabela (przed weryfikacją):
1. KS Niedośpielin 10 30 43-2
2. KS Grocholice 10 23 28-14
3. ESPN Bełchatów 10 22 37-16
4. LKS Dobryszyce 10 21 32-11
5. VIS Gidle 10 15 25-22
6. Polonia Gorzędów 10 15 26-24
7. Warta-Carbo Pławno 10 9 17-26
8. Alfa Kleszczów 10 9 15-28
9. Pilica II Przedbórz 10 8 13-37
10. Pionier Baby 10 8 18-48
11. Grabka II Grabica 10 6 25-35
12. Victoria Woźniki 10 4 13-29

WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH:

I Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
Pogoń Zduńska Wola - UKS Piotrcovia 2:3
Ceramika Opoczno - UKS SMS II Łódź 3:0 (1:0)
GKS Bełchatów - Sport Perfect Łódź 2:1 (1:1)

II Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
RKS Radomsko - Sokół Aleksandrów 2:2

I Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych
Ceramika Opoczno - ŁKS Łódź 1:2 (1:1)
RKS Radomsko - Pelikan Łowicz 1:1 (1:0)
MKP-Boruta Zgierz - Mazovia Tomaszów 3:0

II Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych
LKS Mierzyn - AKS SMS Łódź 0:1 (0:0)

II Liga Wojewódzka B2 Juniorów Młodszych
Łódzki Klub Sportowy II - Ceramika Opoczno 7:0

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
Ceramika Opoczno - RTS Widzew Łódź 1:1 (1:1)

II Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
APN Piotrków Trybunalski - ChKS Łódź 2:1 (1:0)
Warta Sieradz - Stal Niewiadów 2:3

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy
MKS Boruta Zgierz - GKS Bełchatów 1:4
UKS Piotrcovia - Pogoń Zduńska Wola 0:6 (0:3)

II Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy
Pelikan Łowicz - APN Piotrków Trybunalski 0:3
Kasztelan Żarnów - UKS SMS Łódź 0:7 (0:3)

klasa okręgowa B1 Juniorów Młodszych
LUKS Mroczków-Dzielna - UKS Concordia 1909 Piotrków 3:4 (1:2)

klasa okręgowa B2 Juniorów Młodszych
KS Paradyż - Pilica Przedbórz 7:1 (3:1)
RKS Radomsko - WOY Bukowiec Opoczyński 1:0 (0:0)
Szczerbiec Wolbórz - UKS Piotrcovia 1:3 (0:2)

klasa okręgowa C1 Trampkarzy
grupa I
Victoria Żytno - Włókniarz Zelów 4:1 (2:0)

klasa okręgowa C2 Trampkarzy
grupa I
UKS Piotrcovia - Astoria Szczerców 4:0 (3:0)
VIS Gidle - RAP Radomsko 0:8 (0:3)

grupa II
Stal Niewiadów - Lechia Tomaszów 0:0
LKS Radzice - MGKS Drzewica 0:12 (0:4)
Ceramika Opoczno - Włókniarz Moszczenica 1:0 (1:0)

klasa okręgowa D1 Młodzików
grupa I
GUKS Gorzkowice - Grabka Grabica 10:1 (5:0)
GKS Bełchatów - Włókniarz Zelów 12:0 (6:0)

grupa II
Lechia Tomaszów - KS Paradyż 7:1 (4:0)
Włókniarz Moszczenica - LKS Lubochnia 8:0 (3:0)
GKS Bełchatów - Polonia Piotrków 2:1 (1:0)

klasa okręgowa D2 Młodzików
grupa I
Świt Kamieńsk - Luciążanka Przygłów 4:1 (3:0)
UKS Concordia 1909 Piotrków - Włókniarz Moszczenica 1:0 (1:0)
Skalnik Sulejów - GKS Bełchatów 1:3 (1:2)
UKS II Gmina Rozprza - RAP I Radomsko 1:3 (0:1)
UKS II Piotrcovia - APN Piotrków Trybunalski 0:5 (0:1)

grupa II
Szczerbiec Wolbórz - Lechia Tomaszów 0:17 (0:6)
APN Piotrków - LKS Czarnocin 3:0, walkower - zespół gości nie przyjechał na mecz
Mazovia Tomaszów - IKS Inowłódz 10:0 (3:0)
Kaja Opoczno - MGKS Drzewica 1:1 (0:0)
Ceramika Opoczno - LKS Mniszków 1:2 (1:2)

---------------------------------------------

PIŁKARSKA ŚRODA - 18 października

zaległy mecz II ligi
PGE GKS Bełchatów - Gwardia Koszalin 2:2 (2:1)
(bramki dla PGE GKS: Piotr Giel 14, 45)

zaległe mecze IV ligi łódzkiej
Zjednoczeni Stryków - PGE GKS II Bełchatów 5:1 (3:1)
(dla PGE GKS: Hubert Berłowski 45)
MKP-Boruta Zgierz - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 7:0 (6:0)

WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH:

II Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
Stal Niewiadów - Termy Ner Poddębice 2:3 (0:3)
Widok Skierniewice - APN Piotrków Trybunalski 2:0

klasa okręgowa D1 Młodzików
grupa I
UKS Concordia 1909 Piotrków - RAP Radomsko 0:0

klasa okręgowa D2 Młodzików
grupa II
MGKS Drzewica - RAP Radomsko 0:4 (0:1)

-------------------------------------------

PIŁKARSKI WEEKEND - 14/15 października

II liga
13. kolejka
(sobota - 14 października)
Warta Poznań - PGE GKS Bełchatów 0:0

III liga (grupa I)
12. kolejka
(niedziela - 15 października)
Lechia Tomaszów - Sokół Ostróda 1:0 (0:0)
(Jakub Rozwandowicz 46)

IV liga (grupa łódzka)
12. kolejka
(sobota - 14 października)
Omega Kleszczów - Włókniarz Zelów 1:1 (0:1)
(Paweł Kowalski 65-karny - Albin Maciejewski 33)
KS Paradyż - Zjednoczeni Stryków 2:0 (0:0)
(Mateusz Śliwka 74, Łukasz Berc 90)
Unia Skierniewice - Pilica Przedbórz 0:0
KS Sand Bus Kutno - Ceramika Opoczno 2:0 (1:0)
Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Termy Ner Poddębice 0:4 (0:1)

Stal Niewiadów - Pelikan II Łowicz 2:1 (1:1)
(dla Stali: Dominik Trepiak 41-karny, Bartłomiej Madej 80)
(niedziela - 15 października)
PGE GKS II Bełchatów - Orkan Buczek 4:4 (3:1)
(dla PGE GKS: Michał Lewandowski 14, 44, Hubert Berłowski 28, Łukasz Pietroń 88)

Klasa okręgowa
10. kolejka
(sobota - 14 października)
Szczerbiec Wolbórz - Włókniarz Moszczenica 1:1 (0:0)
(Norbert Sypułek 80 - Zbigniew Kowalczyk 52)
Start Lgota Wielka - MGKS Drzewica 1:1 (1:0)
(Krystian Szewczyk 21 - Błażej Witkowski 90)
Astoria Szczerców - Polonia Piotrków 2:0 (1:0)
(Sławomir Landowski 41, Radosław Pęciak 72)
Kawaleria Tomaszów - Świt Kamieńsk 1:5 (0:1)
(Bartłomiej Kawecki 61 - Jarosław Danielski 2, 74, Przemysław Olejnik 51, Szymon Błachowicz 57, Łukasz Włóka 85)
Czarni Rozprza - GUKS Gorzkowice 3:1 (1:0)
(Mariusz Zaor 17, 62, 88 - Bartosz Marusiński 76)
(niedziela - 15 października)
Zapał Krzętów - RKS Radomsko 0:3 (0:2)
(Damian Grzejda 11, Krystian Wojtczak 14, 49)
Omega II Kleszczów - Lechia II Tomaszów 0:2 (0:1)
(Karol Wyszkowski 11, Piotr Żerek 48)

Tabela (przed weryfikacją):
1. RKS Radomsko 10 30 29-7
2. Astoria Szczerców 10 23 28-10
3. Czarni Rozprza 10 19 25-14
4. Polonia Piotrków 10 17 16-10
5. Świt Kamieńsk 10 16 24-16
6. Omega II Kleszczów 10 15 22-15
7. Włókniarz Moszczenica 10 15 16-14
8. Lechia II Tomaszów 10 13 16-10
9. GUKS Gorzkowice 10 10 19-22
10. Start Lgota Wielka 10 10 19-24
11. Szczerbiec Wolbórz 10 9 9-19
12. MGKS Drzewica 10 9 15-26
13. Zapał Krzętów 10 6 11-42
14. Kawaleria Tomaszów 10 2 5-25

Klasa A
9. kolejka
Grupa I
(sobota - 14 października)
RKS Rzeczyca - Kasztelan Żarnów 2:1 (1:0)
LKS Mniszków - LKS Radzice 4:1 (1:1)
(niedziela - 15 października)
Olimpia Wola Załężna - Skalnik Sulejów 2:3 (0:0)
LKS Lubochnia - LKS Będków 3:2 (3:0) - mecz przerwany w 93. minucie, jeden z zawodników z Będkowa naruszył nietykalność cielesną sędziego
Sparta Ostrów - Relax Czerniewice 2:2 (2:0)
Błysk Aleksandrów - Polonia Rokiciny 4:0 - mecz zakończony w 29. minucie, zespół gości został zdekompletowany

Tabela (przed weryfikacją):
1. LKS Mniszków 9 23 29-7
2. Błysk Aleksandrów 9 22 27-10
3. Olimpia Wola Załężna 9 18 31-12
4. LKS Lubochnia 8 16 31-20
5. Skalnik Sulejów 9 15 24-16
6. Kasztelan Żarnów 8 13 29-14
7. LKS Radzice 9 9 23-29
8. LKS Będków 9 9 15-25
9. RKS Rzeczyca 9 9 15-29
10. Relax Czerniewice 9 7 14-26
11. Sparta Ostrów 9 7 11-40
12. Polonia Rokiciny 9 6 12-33

Grupa II
(sobota - 14 października)
LKS Czarnocin - LUKS Gomunice 1:3 (1:1)
LKS Wola Krzysztoporska - Piast Krzywanice 0:1 (0:0)
Grabka Grabica - Victoria Żytno 4:0 (1:0)
Start Niechcice - Ruch 1951 Chrzanowice 1:4 (0:1)
(niedziela - 15 października)
Luciążanka Przygłów - LKS Mierzyn 2:0 (2:0)
Motor Bujniczki - Astoria II Szczerców 0:1 (0:0)

Tabela (przed weryfikacją):
1. LKS Czarnocin 9 22 27-14
2. Grabka Grabica 9 20 28-7
3. LUKS Gomunice 9 18 26-8
4. Astoria II Szczerców 9 17 23-16
5. Start Niechcice 9 16 21-17
6. Ruch 1951 Chrzanowice 9 15 32-22
7. LKS Mierzyn 9 14 18-16
8. Motor Bujniczki 9 9 11-17
9. Piast Krzywanice 9 8 16-21
10. Luciążanka Przygłów 9 7 12-38
11. Victoria Żytno 9 4 13-32
12. LKS Wola Krzysztoporska 9 4 12-31

Klasa B
9. kolejka
Grupa I
(sobota - 14 października)
LKS Białaczów - Atom Januszewice 4:0 (0:0)
UKS Concordia 1909 Piotrków - Tęcza Janków 4:0 (1:0)
(niedziela - 15 października)
Zjednoczeni Budziszewice - WOY Bukowiec Opoczyński 3:3 (2:2)
KS Poświętne - Szczerbiec II Wolbórz 2:3 (1:0)
LKS Mroczków - IKS Inowłódz 1:4 (0:1)
MGKS II Drzewica - LUKS Mroczków-Dzielna 2:1 (1:1)

Tabela (przed weryfikacją):
1. UKS Concordia 1909 Piotrków 9 27 37-6
2. MGKS II Drzewica 9 24 34-11
3. IKS Inowłódz 9 21 28-16
4. Atom Januszewice 9 18 25-17
5. LKS Białaczów 9 15 31-34
6. LUKS Mroczków-Dzielna 9 12 31-17
7. Tęcza Janków 9 10 26-19
8. Szczerbiec II Wolbórz 9 10 20-24
9. KS Poświętne 9 7 15-24
10. LKS Mroczków 9 5 12-35
11. WOY Bukowiec Opoczyński 9 5 17-43
12. Zjednoczeni Budziszewice 9 4 11-41

Grupa II
(sobota - 14 października)
KS Grocholice - ESPN Bełchatów 3:3 (3:2)
LKS Dobryszyce - Warta-Carbo Pławno 2:2 (1:1)
Polonia Gorzędów - KS Niedośpielin 0:3 (0:1)
(niedziela - 15 października)
Pionier Baby - Alfa Kleszczów 4:5 (1:2)
VIS Gidle - Grabka II Grabica 2:1 (0:1)
Pilica II Przedbórz - Victoria Woźniki 2:2 (0:1)

Tabela (przed weryfikacją):
1. KS Niedośpielin 9 27 41-2
2. LKS Dobryszyce 9 21 32-9
3. KS Grocholice 9 20 25-12
4. ESPN Bełchatów 9 19 35-16
5. VIS Gidle 9 15 23-19
6. Polonia Gorzędów 9 14 22-20
7. Warta-Carbo Pławno 9 9 17-24
8. Alfa Kleszczów 9 8 11-24
9. Pilica II Przedbórz 9 8 12-30
10. Pionier Baby 9 5 16-48
11. Victoria Woźniki 9 4 13-27
12. Grabka II Grabica 9 3 18-34

WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH:

I Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
UKS Piotrcovia - Ceramika Opoczno 0:8 (0:1)

II Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
Kolejarz Łódź - RKS Radomsko 1:6
Skalnik Sulejów - KS Sand Bus Kutno 2:5 (0:4)

I Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych
ŁKS Łódź - RKS Radomsko 9:0
GKS Bełchatów - MKP-Boruta Zgierz 1:3 (0:2)
Mazovia Tomaszów - Ceramika Opoczno 0:2 (0:0)

II Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych
MGKS Drzewica - LKS Mierzyn 1:2 (0:1)

I Liga Wojewódzka B2 Juniorów Młodszych
RTS Widzew Łódź - GKS Bełchatów 4:0

II Liga Wojewódzka B2 Juniorów Młodszych
Ceramika Opoczno - WKS Wieluń 1:4 (0:2)

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy
Zjednoczeni Stryków - UKS Piotrcovia 1:0
GKS Bełchatów - Widok Skierniewice 0:1

II Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy
APN Piotrków - WKS Wieluń 3:0 (1:0)
Mazovia Rawa Mazowiecka - Kasztelan Żarnów 6:0

klasa okręgowa A1 Juniorów Starszych
LKS Lubochnia - LKS Mroczków 7:1 (2:1)
Luciążanka Przygłów - Omega Kleszczów 1:5 (0:1)

klasa okręgowa B1 Juniorów Młodszych
Włókniarz Moszczenica - Astoria Szczerców 3:0 (2:0)
IKS Inowłódz - UKS Concordia 1909 Piotrków 2:0 (0:0)
Atom Januszewice - Świt Kamieńsk 5:1 (1:1)

klasa okręgowa B2 Juniorów Młodszych
Polonia Piotrków - GKS Bełchatów 2:5 (1:2)
WOY Bukowiec Opoczyński - KS Paradyż 0:1 (0:1)
UKS Piotrcovia - RKS Radomsko 1:4 (0:2)

klasa okregowa C1 Trampkarzy
grupa I
Astoria Szczerców - Włókniarz Zelów 3:2 (0:2)
GUKS Gorzkowice - RKS Radomsko 2:1 (2:1)
Grabka Grabica - Victoria Żytno 1:2 (0:1)

grupa II
Ceramika Opoczno - LKS Mniszków 4:1 (0:0)
Skalnik Sulejów - Lechia Tomaszów 5:0 (2:0)
Mazovia Tomaszów - Czartoria Ręczno 8:2 (4:0)
UKS Gmina Rozprza - Omega Kleszczów 5:3 (1:2)

klasa okręgowa C2 Trampkarzy
grupa I
Świt Kamieńsk - UKS Piotrcovia 1:6 (1:1)

grupa II
Stal Niewiadów - LKS Radzice 3:0, walkower - zespół gości nie przyjechał na zawody
Włókniarz Moszczenica - MGKS Drzewica 2:1 (1:0)
Lechia Tomaszów - Polonia Piotrków 13:0 (7:0)
RKS Rzeczyca - Ceramika Opoczno 1:3 (0:2)

klasa okręgowa D1 Młodzików
grupa I
Start Niechcice - GKS Bełchatów 0:7 (0:3)
Omega Kleszczów - Astoria Szczerców 5:1 (2:0)
UKS Piotrcovia (dz) - GUKS Gorzkowice 1:14 (0:9)

grupa II
LKS Czarnocin - Lechia Tomaszów 0:10 (0:3)
Polonia Piotrków - Ceramika Opoczno 0:7 (0:3)
KS Paradyż - Włókniarz Moszczenica 1:1 (0:1)
Mazovia Tomaszów - Olimpia Wola Załężna 3:3 (2:0)

klasa okręgowa D2 Młodzików
grupa I
Włókniarz Moszczenica - UKS Gmina Rozprza 3:2 (3:1)
APN Piotrków Trybunalski - Skalnik Sulejów 7:1 (5:0)
Luciążanka Przygłów - UKS Concordia 1909 Piotrków 0:1 (0:1)
RAP I Radomsko - UKS Piotrcovia 2:1 (1:1)
GKS Bełchatów - LKS Wola Krzysztoporska 3:1 (0:0)

grupa II
LKS Mniszków - Szczerbiec Wolbórz 3:0 (3:0)
IKS Inowłódz - Ceramika Opoczno 4:5 (3:2)
UKS Gmina Rozprza - UKS Piotrcovia 0:4 (0:1)

--------------------------------------------

PIŁKARSKI WEEKEND - 7/8 października

III liga (grupa I)
11. kolejka
(niedziela - 8 października)
Lechia Tomaszów - Sokół Aleksandrów 0:2 (0:0)

IV liga (grupa łódzka)
11. kolejka
(sobota - 7 października)
KS Paradyż - KS Sand Bus Kutno 1:0 (0:0)
(Adrian Pęgowski 52)
Zjednoczeni Stryków - PGE GKS II Bełchatów - mecz przełożony na inny termin
Pilica Przedbórz - Omega Kleszczów 1:1 (1:0)
(Daniel Potakowski 31 - Mateusz Roczek 52)
MKP-Boruta Zgierz - Zjednoczeni Gmina Bełchatów - mecz przełożony na inny termin
Włókniarz Zelów - Ceramika Opoczno 3:0 (1:0)
(Albin Maciejewski 21, Adrian Olszewski 26, Sebastian Krajda 88)
(niedziela - 8 października)
Orkan Buczek - Stal Niewiadów 1:0 (1:0)

Klasa okręgowa
9. kolejka
(sobota - 7 października)
GUKS Gorzkowice - Start Lgota Wielka 1:4 (1:1)
(Daniel Jabłecki 32 - Łukasz Martynowski 26, Jakub Żółciński 55, Piotr Rochowski 71, Damian Rozpendek 82)
RKS Radomsko - Szczerbiec Wolbórz 3:0 (1:0)
(Bartłomiej Kondracki 2-karny, Kacper Banasiak 62, Kacper Zieliński 73)
MGKS Drzewica - Omega II Kleszczów 1:1 (1:0)
(Michał Kopytowski 8 - Krzysztof Baryła 66)
Polonia Piotrków - Świt Kamieńsk 0:0
Czarni Rozprza - Kawaleria Tomaszów 3:0 (1:0)
(Konrad Kulik 1, Mariusz Zaor 46, Kamil Szulc 85)
(niedziela - 8 października)
Lechia II Tomaszów - Zapał Krzętów 7:1 (3:0)
(Daniel Żubert 1, 43, samobójcza 38, Piotr Żerek 56, Patryk Sidwa 65, Adam Gambka 72, 80 - Jakub Jachimowski 89)
Włókniarz Moszczenica - Astoria Szczerców 1:1 (0:1)
(Marcin Skrobek 84 - Mateusz Boruń 32)

Tabela (przed weryfikacją):
1. RKS Radomsko 9 27 26-7
2. Astoria Szczerców 9 20 26-10
3. Polonia Piotrków 9 17 16-8
4. Czarni Rozprza 9 16 22-13
5. Omega II Kleszczów 9 15 22-13
6. Włókniarz Moszczenica 9 14 15-13
7. Świt Kamieńsk 9 13 19-15
8. Lechia II Tomaszów 9 10 14-10
9. GUKS Gorzkowice 9 10 18-19
10. Start Lgota Wielka 9 9 18-23
11. MGKS Drzewica 9 8 14-25
12. Szczerbiec Wolbórz 9 8 8-18
13. Zapał Krzętów 9 6 11-39
14. Kawaleria Tomaszów 9 2 4-20

Klasa A
8. kolejka
Grupa I
(sobota - 7 października)
LKS Będków - LKS Mniszków 2:4 (2:2)
Polonia Rokiciny - Olimpia Wola Załężna 1:8 (0:6)
Skalnik Sulejów - RKS Rzeczyca 3:0 - walkower, goście nie przyjechali na mecz
(niedziela - 8 października)
LKS Radzice - Sparta Ostrów 8:1 (4:0)
Relax Czerniewice - Błysk Aleksandrów 1:3 (0:1)
Kasztelan Żarnów - LKS Lubochnia - mecz przełożony na inny termin

Tabela (przed weryfikacją):
1. LKS Mniszków 8 20 25-6
2. Błsyk Aleksandrów 8 19 23-10
3. Olimpia Wola Załężna 8 18 29-9
4. Kasztelan Żarnów 7 13 28-12
5. LKS Lubochnia 7 13 28-18
6. Skalnik Sulejów 8 12 21-14
7. LKS Radzice 8 9 22-25
8. LKS Będków 8 9 13-22
9. Relax Czerniewice 8 6 12-24
10. RKS Rzeczyca 8 6 13-28
11. Polonia Rokiciny 8 6 12-29
12. Sparta Ostrów 8 6 9-38

Grupa II
(sobota - 7 października)
LUKS Gomunice - Luciążanka Przygłów 2:0 (0:0)
LKS Mierzyn - Motor Bujniczki 1:1 (1:1)
Ruch 1951 Chrzanowice - LKS Wola Krzysztoporska 7:2 (5:0)
Astoria II Szczerców - Start Niechcice 3:3 (2:0)
(niedziela - 8 października)
Victoria Żytno - LKS Czarnocin 3:4 (2:3)
Piast Krzywanice - Grabka Grabica 1:2 (0:1)

Tabela (przed weryfikacją):
1. LKS Czarnocin 8 22 26-11
2. Grabka Grabica 8 17 24-7
3. Start Niechcice 8 16 20-13
4. LUKS Gomunice 8 15 23-7
5. Astoria II Szczerców 8 14 22-16
6. LKS Mierzyn 8 14 18-14
7. Ruch 1951 Chrzanowice 8 12 28-21
8. Motor Bujniczki 8 9 11-16
9. Piast Krzywanice 8 5 15-21
10. Victoria Żytno 8 4 13-28
11. LKS Wola Krzysztoporska 8 4 12-30
12. Luciążanka Przygłów 8 4 10-38

Klasa B
8. kolejka
Grupa I
(niedziela - 8 października)
Tęcza Janków - LKS Mroczków 8:0 (5:0)
LUKS Mroczków-Dzielna - KS Poświętne 4:0 (2:0)
WOY Bukowiec Opoczyński - LKS Białaczów 5:4 (2:2)
IKS Inowłódz - MGKS II Drzewica 2:5 (1:2)
Atom Januszewice - UKS Concordia 1909 Piotrków 0:2 (0:1) - mecz przerwany w 62. minucie z powodu zdekompletowania zespołu gospodarzy
Szczerbiec II Wolbórz - Zjednoczeni Budziszewice 5:1 (2:0)

Tabela (przed weryfikacją):
1. UKS Concordia 1909 Piotrków 8 24 33-6
2. MGKS II Drzewica 8 21 32-10
3. Atom Januszewice 8 18 25-13
4. IKS Inowłódz 8 18 24-15
5. LUKS Mroczków-Dzielna 8 12 30-15
6. LKS Białaczów 8 12 27-34
7. Tęcza Janków 8 10 26-15
8. Szczerbiec II Wolbórz 8 7 17-22
9. KS Poświętne 8 7 13-21
10. LKS Mroczków 8 5 11-31
11. WOY Bukowiec Opoczyński 8 4 14-40
12. Zjednoczeni Budziszewice 8 3 8-38

Grupa II
(sobota - 7 października)
Alfa Kleszczów - Pilica II Przedbórz 0:0
Victoria Woźniki - VIS Gidle 0:3 (0:0)
LKS Dobryszyce - ESPN Bełchatów 4:2 (2:0)
(niedziela - 8 października)
Grabka II Grabica - KS Grocholice 2:7 (1:4)
Warta-Carbo Pławno - Polonia Gorzędów 0:2 (0:0)
KS Niedośpielin - Pionier Baby 10:0 (3:0)

Tabela (przed weryfikacją):
1. KS Niedośpielin 8 24 38-2
2. LKS Dobryszyce 8 30 30-7
3. KS Grocholice 8 19 22-9
4. ESPN Bełchatów 8 18 32-13
5. Polonia Gorzędów 8 14 22-17
6. VIS Gidle 8 12 21-18
7. Warta-Carbo Pławno 8 8 15-22
8. Pilica II Przedbórz 8 7 10-28
9. Alfa Kleszczów 8 5 6-20
10. Pionier Baby 8 5 12-43
11. Victoria Woźniki 8 3 11-25
12. Grabka II Grabica 8 3 17-32

WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH:

I Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
AKS SMS Łódź - UKS Piotrcovia 3:0
Pogoń Zduńska Wola - Ceramika Opoczno 0:2
GKS Bełchatów - UKS SMS II Łódź 2:2

II Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
RKS Radomsko - Prosna Wieruszów 7:0
Skalnik Sulejów - Róża Kutno 6:2 (1:1)

I Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych
RKS Radomsko - Mazovia Tomaszów - mecz przełożony na inny termin
Ceramika Opoczno - GKS Bełchatów 3:0 (3:0)

II Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych
LKS Mierzyn - MULKS Łask 4:0 (3:0)
AKS SMS Łódź - MGKS Drzewica 7:1

I Liga Wojewódzka B2 Juniorów Młodszych
GKS Bełchatów - UKS SMS Łódź 0:5

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
Ceramika Opoczno - Andrespolia Wiśniowa Góra 6:1 (3:0)

II Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
APN Piotrków Trybunalski - MULKS Łask 2:0 (1:0)
Pogoń Zduńska Wola - Stal Niewiadów 2:0

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 0:2
UKS Piotrcovia - RTS Widzew Łódź 0:2

II Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy
APN Piotrków Trybunalski - MKS/Diament Zduńska Wola 3:1 (0:0)
WKS Wieluń - Kasztelan Żarnów 7:1

klasa okręgowa A1 Juniorów Starszych
Omega Kleszczów - LKS Wola Krzysztoporska 13:0 (5:0)
Włókniarz Moszczenica - Luciążanka Przygłów 5:1 (2:0)

klasa okręgowa B1 Juniorów Młodszych
UKS Concordia 1909 Piotrków - Włókniarz Moszczenica 1:4 (1:0)
LUKS Mroczków-Dzielna - IKS Inowłódz 2:3 (1:0)

klasa okręgowa B2 Juniorów Młodszych
KS Paradyż - UKS Piotrcovia - mecz nie odbył się ze względu na zalane boisko
Zjednoczeni Gmina Bełchatów - WOY Bukowiec Opoczyński 0:1 (0:1)

klasa okręgowa C1 Trampkarzy
grupa I
Omega Kleszczów - GUKS Gorzkowice 0:0
Victoria Żytno - Astoria Szczerców 2:3 (0:2)
RKS Radomsko - Szczerbiec Wolbórz 4:0 (1:0)

grupa II
LKS Lubochnia - Skalnik Sulejów 2:0 (2:0)
Czartoria Ręczno - UKS Concordia 1909 Piotrków 1:5 (0:1)
LKS Mniszków - Mazovia Tomaszów 1:6 (0:2)

klasa okręgowa C2 Trampkarzy
grupa I
Polonia Piotrków - Stal Niewiadów 0:2 (0:2)
Pilica Przedbórz - RAP Radomsko 0:10 (0:4)
UKS Piotrcovia - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1:1 (0:0)

grupa II
MGKS Drzewica - RKS Rzeczyca 18:0 (6:0)
LKS Radzice - Włókniarz Moszczenica 0:15 (0:7)
Luciążanka Przygłów - Lechia Tomaszów 0:8 (0:3)

klasa okręgowa D1 Młodzików
grupa I
MUKS Szóstka Radomsko - Start Niechcice 7:0 (4:0)
GUKS Gorzkowice - Omega Kleszczów 1:4 (0:2)
GKS I Bełchatów - Grabka Grabica 10:0 (5:0)

grupa II
Lechia Tomaszów - APN Piotrków Trybunalski 4:0 (2:0)
Ceramika Opoczno - Skalnik Sulejów 0:0
Olimpia Wola Załężna - Polonia Piotrków 0:9 (0:2)

klasa okręgowa D2 Młodzików
grupa I
Świt Kamieńsk - GKS Bełchatów 2:8 (1:2)
LKS Wola Krzysztoporska - Skalnik Sulejów 1:2 (1:2)

grupa II
Mazovia Tomaszów - UKS Concordia 1909 Piotrków 7:0 (3:0)
Kaja Opoczno - UKS Gmina Rozprza 2:1 (1:1)

----------------------------------------------

PIŁKARSKA ŚRODA - 4 października

1/2 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu

Świt Kamieńsk - KS Paradyż 1:6 (0:4)
(Szymon Błachowicz 81 -  Rafał Nowak 27, 33, Mateusz Śliwka 31, Mariusz Koćmin 42, 49, 59)
Stal Niewiadów - Lechia Tomaszów 2:5 (2:2)
(Krystian Bożyk 7, Bartłomiej Idzikowski 39 - Jakub Rozwandowicz 16, Tomasz Płonka 26, Wiktor Żytek 49, Adam Patora 59, Artur Golański 90)

WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH:

II Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
APN Piotrków Trybunalski - Pogoń Zduńska Wola 3:0 (2:0)

klasa okręgowa D2 Młodzików
grupa I
Skalnik Sulejów - Świt Kamieńsk 8:2 (4:2)

---------------------------------------

PIŁKARSKI WEEKEND - 30 września/1 października

II liga
11. kolejka
(sobota - 30 września)
Olimpia Elbląg - PGE GKS Bełchatów 1:0 (0:0)

III liga (grupa I)
10. kolejka
(sobota - 30 września)
ŁKS 1926 Łomża - Lechia Tomaszów 0:1 (0:1)
(Kamil Szymczak 17)

IV liga (grupa łódzka)
10. kolejka
(sobota - 30 września)
Omega Kleszczów - Zawisza Pajęczno 4:0 (0:0)
(Krzysztof Kowalski 64, Michał Konecki 71, 81, Marek Grabowski 84)
Ceramika Opoczno - Pilica Przedbórz 2:1 (0:0)
(Bartosz Snopczyński 53, 58 - Przemysław Kornacki 90-karny)
KS Sand Bus Kutno - Włókniarz Zelów 2:0 (1:0)
Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Pelikan II Łowicz 0:8 (0:4)
Stal Niewiadów - Zjednoczeni Stryków 0:1 (0:0)
(niedziela - 1 października)
PGE GKS II Bełchatów - KS Paradyż 0:1 (0:0)
(Krzysztof Łukasik 67)

Klasa okręgowa
8. kolejka
(sobota - 30 września)
Astoria Szczerców - RKS Radomsko 2:3 (0:2)
(Radosław Pęciak 53, Kamil Sadziński 67-karny - Krystian Wojtczak 28, samobójcza 45, Krzysztof Michalak 77)
Start Lgota Wielka - Czarni Rozprza 0:4 (0:0)
(Mariusz Zaor 53, Daniel Szymczyk 59, Bogusz Kapliński 71, Kamil Szulc 82)
Świt Kamieńsk - Włókniarz Moszczenica 2:0 (0:0)
(Szymon Błachowicz 65, Tomasz Bąkowicz 78)
Szczerbiec Wolbórz - Lechia II Tomaszów 1:1 (0:0)
(Łukasz Kluf 65 - Piotr Żerek 85)
Kawaleria Tomaszów - Polonia Piotrków 0:2 (0:2)
(Ivan Yermakov 3, Adrian Malicki 40)
(niedziela - 1 października)
Zapał Krzętów - MGKS Drzewica 1:5 (1:3)
(Grzegorz Urbański 10-karny - Michał Sala 17, 70, Radosław Kaczmarek 32-karny, 48, Wojciech Ruta 32)
Omega II Kleszczów - GUKS Gorzkowice 2:1 (0:1)
(Michał Konecki 68, Szymon Lesiakowski 90 - Bartosz Marusiński 7)

Tabela (przed weryfikacją):
1. RKS Radomsko 8 24 23-7
2. Astoria Szczerców 8 19 25-9
3. Polonia Piotrków 8 16 16-8
4. Omega II Kleszczów 8 14 21-12
5. Czarni Rozprza 8 13 19-13
6. Włókniarz Moszczenica 8 13 14-12
7. Świt Kamieńsk 8 12 19-15
8. GUKS Gorzkowice 8 10 17-15
9. Szczerbiec Wolbórz 8 8 8-15
10. Lechia II Tomaszów 8 7 7-9
11. MGKS Drzewica 8 7 13-24
12. Start Lgota Wielka 8 6 14-22
13. Zapał Krzętów 8 6 10-32
14. Kawaleria Tomaszów 8 2 4-17

Klasa A
7. kolejka
Grupa I
(sobota - 30 września)
Olimpia Wola Załężna - Relax Czerniewice 3:0 (2:0)
LKS Mniszków - Kasztelan Żarnów 1:0 (0:0)
Polonia Rokiciny - Skalnik Sulejów 3:2 (1:0)
(niedziela - 1 października)
LKS Lubochnia - RKS Rzeczyca 3:2 (2:2)
Sparta Ostrów - LKS Będków 2:1 (0:0)
Błysk Aleksandrów - LKS Radzice 3:0 (1:0)

Tabela (przed weryfikacją):
1. LKS Mniszków 7 17 21-4
2. Błysk Aleksandrów 7 16 20-9
3. Olimpia Wola Załężna 7 15 21-8
4. Kasztelan Żarnów 7 13 28-12
5. LKS Lubochnia 7 13 28-18
6. Skalnik Sulejów 7 9 18-14
7. LKS Będków 7 9 11-18
8. LKS Radzice 7 6 14-24
9-10. Relax Czerniewice 7 6 11-21
Polonia Rokiciny 7 6 11-21
11. RKS Rzeczyca 7 6 13-25
12. Sparta Ostrów 7 6 8-30

Grupa II
(sobota - 30 września)
LKS Wola Krzysztoporska - Start Niechcice 1:4 (0:0)
LKS Czarnocin - Piast Krzywanice 2:1 (1:0)
LKS Mierzyn - Astoria II Szczerców 4:2 (1:1)
Grabka Grabica - Ruch 1951 Chrzanowice 5:1 (2:0)
Luciążanka Przygłów - Victoria Żytno 3:3 (1:3)
(niedziela - 1 października)
Motor Bujniczki - LUKS Gomunice 2:1 (0:1)

Tabela (przed weryfikacją):
1. LKS Czarnocin 7 19 22-8
2. Start Niechcice 7 15 17-10
3. Grabka Grabica 7 14 22-6
4. Astoria II Szczerców 7 13 19-13
5. LKS Mierzyn 7 13 17-13
6. LUKS Gomunice 7 12 21-7
7. Ruch 1951 Chrzanowice 7 9 21-19
8. Motor Bujniczki 7 8 10-15
9. Piast Krzywanice 7 5 14-19
10. LKS Wola Krzysztoporska 7 4 10-23
11. Victoria Żytno 7 4 10-24
12. Luciążanka Przygłów 7 4 10-36

Klasa B
7. kolejka
Grupa I
(sobota - 30 września)
LKS Białaczów - Szczerbiec II Wolbórz 3:1 (2:0)
UKS Concordia 1909 Piotrków - WOY Bukowiec Opoczyński 2:1 (1:0)
(niedziela - 1 października)
IKS Inowłódz - LUKS Mroczków-Dzielna 3:2 (2:1)
MGKS II Drzewica - Tęcza Janków 3:2 (2:1)
Zjednoczeni Budziszewice - KS Poświętne 0:4 (0:2)
LKS Mroczków - Atom Januszewice 0:4 (0:0)

Tabela (przed weryfikacją):
1. UKS Concordia 1909 Piotrków 7 21 30-6
2. MGKS II Drzewica 7 18 27-8
3. Atom Januszewice 7 18 25-10
4. IKS Inowłódz 7 18 22-10
5. LKS Białaczów 7 12 23-29
6. LUKS Mroczków-Dzielna 7 9 26-15
7. Tęcza Janków 7 7 18-15
8. KS Poświętne 7 7 13-17
9. LKS Mroczków 7 5 11-23
10. Szczerbiec II Wolbórz 7 4 12-21
11. Zjednoczeni Budziszewice 7 3 7-33
12. WOY Bukowiec Opoczyński 7 1 9-36

Grupa II
(sobota - 30 września)
Polonia Gorzędów - LKS Dobryszyce 2:2 (2:1)
KS Grocholice - Victoria Woźniki 2:1 (2:1)
(niedziela - 1 października)
Pionier Baby - Warta-Carbo Pławno 2:2 (0:0)
VIS Gidle - Alfa Kleszczów 4:0 (3:0)
Pilica II Przedbórz - KS Niedośpielin 0:3 (0:1)
Grabka II Grabica - EBE SPN Bełchatów 0:1 (0:1)

Tabela (przed weryfikacją):
1. KS Niedośpielin 7 21 28-2
2. ESPN Bełchatów 7 18 30-9
3. LKS Dobryszyce 7 17 26-5
4. KS Grocholice 7 16 15-7
5. Polonia Gorzędów 7 11 20-17
6. VIS Gidle 7 9 18-18
7. Warta-Carbo Pławno 7 8 15-20
8. Pilica II Przedbórz 7 6 10-28
9. Pionier Baby 7 5 12-33
10. Alfa Kleszczów 7 4 6-20
11. Grabka II Grabica 7 3 15-25
12. Victoria Woźniki 7 3 11-22

WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH:

I Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
AKS SMS Łódź - Ceramika Opoczno 2:1
GKS Bełchatów - UKS Piotrcovia 0:5 (0:2)

II Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
Sokół Aleksandrów - Skalnik Sulejów 2:1
Mazovia Rawa Mazowiecka - RKS Radomsko 1:0

I Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych
Pelikan Łowicz - Mazovia Tomaszów 2:1
Ceramika Opoczno - MKP-Boruta Zgierz 2:2 (0:0)
RKS Radomsko - GKS Bełchatów 1:2 (1:0)

II Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych
LKS Mierzyn - Sokół Aleksandrów 2:1 (0:1)
MGKS Drzewica - Unia Skierniewice 2:3 (1:2)

II Liga Wojewódzka B2 Juniorów Młodszych
Włókniarz Zgierz - Ceramika Opoczno 1:2

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
Warta Sieradz - Ceramika Opoczno 3:1

II Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
UKS APN Piotrków Trybunalski - Stal Niewiadów 1:2

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy
UKS Piotrcovia - GKS Bełchatów 2:2 (2:1)

II Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy
Róża Kutno - Kasztelan Żarnów 6:3
UKS APN Piotrków Trybunalski - UKS SMS Łódź 1:6

klasa okręgowa A1 Juniorów Starszych
LKS Lubochnia - Omega Kleszczów 1:5 (0:2)
LKS Wola Krzysztoporska - Włókniarz Moszczenica 0:7 (0:4)
Luciążanka Przygłów - Włókniarz Zelów 4:3 (1:1)

klasa okręgowa B1 Juniorów Młodszych
Włókniarz Moszczenica - IKS Inowłódz 5:0 (2:0)
Świt Kamieńsk - LUKS Mroczków-Dzielna 4:1 (2:1)

klasa okręgowa B2 Juniorów Młodszych
Szczerbiec Wolbórz - KS Paradyż 1:7 (0:3)
Pilica Przedbórz - Polonia Piotrków 2:0 (1:0)
UKS Piotrcovia - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 5:1 (3:0)
WOY Bukowiec Opoczyński - GKS Bełchatów 0:0

klasa okręgowa C1 Trampkarzy
grupa I
Włókniarz Zelów - Omega Kleszczów 4:4 (3:3)
Grabka Grabica - GUKS Gorzkowice 0:4 (0:2)
Astoria Szczerców - RKS Radomsko 0:5 (0:3)

grupa II
Ceramika Opoczno - Skalnik Sulejów 2:0 (1:0)
Czartoria Ręczno - LKS Lubochnia 3:2 (3:0)
UKS Concordia 1909 Piotrków - LKS Mniszków 3:1 (1:1)
Mazovia Tomaszów - Lechia Tomaszów 4:1 (2:1)

klasa okręgowa C2 Trampkarzy
grupa I
Świt Kamieńsk - Astoria Szczerców 4:0 (3:0)

grupa II
VIS Gidle - Pilica Przedbórz 4:2 (2:0)
Lechia Tomaszów - Ceramika Opoczno 0:0
Stal Niewiadów - Luciążanka Przygłów 6:0 (1:0)

klasa okręgowa D1 Młodzików
grupa I
Grabka Grabica - Szóstka Radomsko 0:10 (0:2)
UKS Concordia 1909 Piotrków - Astoria Szczerców 1:1 (0:1)
Start Niechcice - Włókniarz Zelów 3:2 (1:2)
UKS Piotrcovia - GKS Bełchatów 0:21 (0:11)

grupa II
Polonia Piotrków - UKS Mazovia Tomaszów 7:1 (2:0)
Skalnik Sulejów - Olimpia Wola Załężna 4:2 (2:1)
LKS Czarnocin - Szczerbiec Wolbórz 0:5 (0:3)
LKS Lubochnia - Ceramika Opoczno 0:14 (0:4)

klasa okręgowa D2 Młodzików
grupa I
UKS APN Piotrków Trybunalski - LKS Wola Krzysztoporska 16:0 (7:0)
GKS Bełchatów - UKS Concordia 1909 Piotrków 8:1 (3:1)

grupa II
UKS Gmina Rozprza - Mazovia Tomaszów 0:6 (0:1)
IKS Inowłódz - LKS Mniszków 2:0 (1:0)
KS Paradyż - GKS II Bełchatów 4:2 (2:0)
MGKS Drzewica - Astoria Szczerców 6:1 (4:0)

------------------------------------

PIŁKARSKI WEEKEND - 23/24 września

II liga
10. kolejka
(sobota - 23 września)
PGE GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik 1:2 (1:1)
(dla PGE GKS: Piotr Giel 30)

III liga (grupa I)
9. kolejka
(niedziela - 24 września)
Lechia Tomaszów - Polonia Warszawa 0:0

IV liga (grupa łódzka)
9. kolejka
(sobota - 23 września)
KS Paradyż - Stal Niewiadów - mecz przełożony, zalane boisko
Pilica Przedbórz - Włókniarz Zelów 0:5 (0:2)
(Rafał Bednarek 3, 53, Norbert Dregier 12, 75, Albin Maciejewski 89)
(niedziela - 24 września)
PGE GKS II Bełchatów - KS Sand Bus Kutno 3:1 (2:0)
(dla PGE GKS II: Przemysław Zdybowicz 13, Daniel Chwałowski 40, Łukasz Pietroń 62)
Zawisza Pajęczno - Ceramika Opoczno 1:1 (1:0)
(dla Ceramiki: Dawid Stańdo 57)
Orkan Buczek - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 7:0 (3:0)

Klasa okręgowa
7. kolejka
(piątek - 22 września)
Czarni Rozprza - Omega II Kleszczów 3:3 (0:0)
(Mateusz Baryła 70, Mariusz Zaor 76, Michał Stępień 88 - Damian Bisaga 47, Piotr Janeczek 51, Witold Sowała 78)
(sobota - 23 września)
Start Lgota Wielka - Kawaleria Tomaszów 5:1 (3:1)
(Konrad Sobociński 13, Jakub Kubicz 20, 51, Krystian Piasecki 31, Sebastian Grzybek 81 - Wojciech Bogusz 37)
(niedziela - 24 września)
Lechia II Tomaszów - Astoria Szczerców 0:0
MGKS Drzewica - Szczerbiec Wolbórz 2:0 (1:0)
(Wojciech Ruta 41, Radosław Kaczmarek 75)
Włókniarz Moszczenica - Polonia Piotrków 1:3 (0:1)
(Bartosz Jachymski 58 - Patryk Grzesiuk 8, Radosław Malicki 62, Dawid Kamocki 78)
RKS Radomsko - Świt Kamieńsk 4:3 (2:0)
(Krystian Wojtczak 24, 42, 77, Damian Grzejda 52 - Jarosław Bąkowicz 53, Przemysław Olejnik 68, 90)
(środa - 27 września)
GUKS Gorzkowice - Zapał Krzętów 5:0 (2:0)
(Daniel Jabłecki 25, 37, 86, Hubert Tokarski 55, 61)

Tabela (przed weryfikacją):
1. RKS Radomsko 7 21 20-5
2. Astoria Szczerców 7 19 23-6
3. Polonia Piotrków 7 13 14-8
4. Włókniarz Moszczenica 7 13 14-10
5. Omega II Kleszczów 7 11 19-11
6. Czarni Rozprza 7 10 15-13
7. Świt Kamieńsk 7 9 17-15
8. GUKS Gorzkowice 6 7 11-13
9. Szczerbiec Wolbórz 7 7 7-14
10. Lechia II Tomaszów 7 6 6-8
11. Start Lgota Wielka 7 6 14-18
12. Zapał Krzętów 6 6 9-22
13. MGKS Drzewica 7 4 8-23
14. Kawaleria Tomaszów 7 2 4-15

Klasa A
6. kolejka
Grupa I
(sobota - 23 września)
LKS Będków - Błysk Aleksandrów 3:6 (2:5)
RKS Rzeczyca - LKS Mniszków 0:8 (0:5)
Skalnik Sulejów - LKS Lubochnia 5:6 (2:3)
(niedziela - 24 września)
LKS Radzice - Olimpia Wola Załężna 1:2 (0:0)
Relax Czerniewice - Polonia Rokiciny 4:0 (1:0)
Kasztelan Żarnów - Sparta Ostrów 9:1 (2:1)

Tabela (przed weryfikacją):
1. LKS Mniszków 6 14 20-4
2. Kasztelan Żarnów 6 13 28-11
3. Błysk Aleksandrów 6 13 17-9
4. Olimpia Wola Załężna 6 12 18-8
5. LKS Lubochnia 6 10 25-16
6. Skalnik Sulejów 6 9 16-11
7. LKS Będków 6 9 10-16
8. LKS Radzice 6 6 14-21
9. Relax Czerniewice 6 6 11-18
10. RKS Rzeczyca 6 6 11-22
11. Polonia Rokiciny 6 3 8-19
12. Sparta Ostrów 6 3 6-29

Grupa II
(sobota - 23 września)
LUKS Gomunice - LKS Mierzyn 3:0 (1:0)
Ruch 1951 Chrzanowice - LKS Czarnocin 2:3 (2:2)
Start Niechcice - Grabka Grabica 1:2 (1:1)
Astoria II Szczerców - LKS Wola Krzysztoporska 7:0 (4:0)
(niedziela - 24 września)
Piast Krzywanice - Luciążanka Przygłów 5:1 (4:1)
Victoria Żytno - Motor Bujniczki 0:2 (0:1)

Tabela (przed weryfikacją):
1. LKS Czarnocin 6 16 20-7
2. Astoria II Szczerców 6 13 17-9
3. LUKS Gomunice 6 12 20-5
4. Start Niechcice 6 12 13-9
5. Grabka Grabica 6 11 17-5
6. LKS Mierzyn 6 10 13-11
7. Ruch 1951 Chrzanowice 6 9 20-14
8. Piast Krzywanice 6 5 13-17
9. Motor Bujniczki 6 5 8-14
10. LKS Wola Krzysztoporska 6 4 9-19
11. Victoria Żytno 6 3 7-21
12. Luciążanka Przygłów 6 3 7-33

Klasa B
6. kolejka
Grupa I
(sobota - 23 września)
KS Poświętne - LKS Białaczów 2:4 (0:2)
Szczerbiec II Wolbórz - UKS Concordia 1909 Piotrków 2:3 (2:0)
(niedziela - 24 września)
Tęcza Janków - IKS Inowłódz 1:2 (1:1)
LUKS Mroczków-Dzielna - Zjednoczeni Budziszewice 6:1 (3:0)
WOY Bukowiec Opoczyński - LKS Mroczków 2:2 (1:1)
Atom Januszewice - MGKS II Drzewica 3:2 (3:1)

Tabela (przed weryfikacją):
1. UKS Concordia 1909 Piotrków 6 18 28-5
2. MGKS II Drzewica 6 15 24-6
3. IKS Inowłódz 6 15 19-8
4. Atom Januszewice 6 15 21-10
5. LUKS Mroczków-Dzielna 6 9 24-12
6. LKS Białaczów 6 9 20-28
7. Tęcza Janków 6 7 16-12
8. LKS Mroczków 6 5 11-19
9. Szczerbiec II Wolbórz 6 4 11-18
10. KS Poświętne 6 4 9-17
11. Zjednoczeni Budziszewice 6 3 7-29
12. WOY Bukowiec Opoczyński 6 1 8-34

Grupa II
(sobota - 23 września)
LKS Dobryszyce - Pionier Baby 9:1 (3:0)
Alfa Kleszczów - KS Grocholice 0:2 (0:1)
Victoria Woźniki - Grabka II Grabica 5:3 (3:2)
(niedziela - 24 września)
ESPN Bełchatów - Polonia Gorzędów 4:0 (2:0)
Warta-Carbo Pławno - Pilica II Przedbórz 2:6 (2:1)
(Mateusz Stępień 31, 44 - samobójcza 44, Tomasz Pągowski 51, Przemysław Zieliński 78, Bartłomiej Ożarek 80, Artur Kucharski 85, Grzegorz Urbański 90)
KS Niedośpielin - VIS Gidle 4:0 (2:0)

Tabela (przed weryfikacją):
1. KS Niedośpielin 6 18 25-2
2. LKS Dobryszyce 6 16 24-3
3. ESPN Bełchatów 6 15 29-9
4. KS Grocholice 6 13 13-6
5. Polonia Gorzędów 6 10 18-15
6. Warta-Carbo Pławno 6 7 13-18
7. VIS Gidle 6 6 14-18
8. Pilica II Przedbórz 6 6 10-25
9. Alfa Kleszczów 6 4 6-16
10. Pionier Baby 6 4 10-31
11. Grabka II Grabica 6 3 15-24
12. Victoria Woźniki 6 3 10-20

WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH:

I Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
UKS Piotrcovia - Sport Perfect Łódź 1:0 (0:0)
Ceramika Opoczno - GKS Bełchatów 1:0 (1:0)

II Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
RKS Radomsko - Pelikan Łowicz 2:1 (1:1)
Skalnik Sulejów - Kolejarz Łódź 4:4 (1:2)

I Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych
GKS Bełchatów - Pelikan Łowicz 4:1 (3:0)
RTS Widzew Łódź - Ceramika Opoczno 1:0
Mazovia Tomaszów - ŁKS Łódź 0:10 (0:5)
MKP-Boruta Zgierz - RKS Radomsko 4:2

II Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych
Więcej Niż Sport Łódź - LKS Mierzyn 2:3

I Liga Wojewódzka B2 Juniorów Młodszych
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 2:0

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
Ceramika Opoczno - AKS SMS Łódź 0:1 (0:1)

II Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
Termy Ner Poddębice - APN Piotrków Trybunalski 0:1

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy
GKS Bełchatów - Pogoń Zduńska Wola 0:2
Widok Skierniewice - UKS Piotrcovia 0:1

II Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy
Mazovia Rawa Mazowiecka - APN Piotrków Trybunalski 0:5

klasa okręgowa A1 Juniorów Starszych
LKS Mroczków - Luciążanka Przygłów 3:5 (1:3)
Włókniarz Moszczenica - LKS Lubochnia 1:3 (1:1)

klasa okręgowa B1 Juniorów Młodszych
IKS Inowłódz - Atom Januszewice 1:2 (0:1)
LUKS Mroczków-Dzielna - Włókniarz Moszczenica 2:6 (0:3)

klasa okręgowa B2 Juniorów Młodszych
Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Szczerbiec Wolbórz 3:1 (1:1)
Polonia Piotrków - WOY Bukowiec Opoczyński 8:4 (5:2)
GKS Bełchatów - UKS Piotrcovia 4:1 (3:0)

klasa okręgowa C1 Trampkarzy
grupa I
Omega Kleszczów - Grabka Grabica 4:1 (2:0)

grupa II
LKS Lubochnia - Ceramika Opoczno 2:2 (0:1)
Lechia Tomaszów - UKS Concordia 1909 Piotrków 3:0 (0:0)
LKS Mniszków - Czartoria Ręczno 1:3 (0:1)
Skalnik Sulejów - Mazovia Tomaszów 2:1 (1:0)

klasa okręgowa C2 Trampkarzy
grupa I
Pilica Przedbórz - Polonia Gorzędów 1:0 (0:0)
UKS Piotrcovia - VIS Gidle 2:5 (1:3)

grupa II
Ceramika Opoczno - Stal Niewiadów 1:0 (1:0)
LKS Radzice - RKS Rzeczyca 0:9 (0:3)
MGKS Drzewica - Lechia Tomaszów 5:3 (3:1)
Luciążanka Przygłów - Polonia Piotrków 2:6 (1:3)

klasa okręgowa D1 Młodzików
grupa I
GUKS Gorzkowice - Astoria Szczerców 6:3 (4:0)
Mazovia Tomaszów - Skalnik Sulejów 1:1 (0:0)
Start Niechcice - UKS Concordia 1909 Piotrków 1:5 (0:4)

grupa II
Włókniarz Moszczenica - Lechia Tomaszów 0:6 (0:1)

klasa okręgowa D2 Młodzików
grupa I
Włókniarz Moszczenica - APN Piotrków 1:10 (0:6)
UKS Concordia 1909 Piotrków - Skalnik Sulejów 3:2 (1:1)
Świt Kamieńsk - LKS Wola Krzysztoporska 4:4 (3:2)
UKS Gmina Rozprza - GKS Bełchatów 0:10 (0:4)
UKS II Piotrcovia - Włókniarz Zelów 5:1 (3:0)

grupa II
IKS Inowłódz - Lechia Tomaszów 1:18 (1:5)
Ceramika Opoczno - UKS Gmina Rozprza 3:0 (2:0)

-------------------------------------------

PIŁKARSKA ŚRODA - 20 września

IV liga (grupa łódzka)
Termy Ner Poddębice - Omega Kleszczów 5:0 (1:0)

1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego
Świt Kamieńsk – Włókniarz Zelów 5:2 (2:0)

(Bartosz Kulka 6, Dominik Stępień 18, 77, Jarosław Bąkowicz 54, Robert Mazurczyk 89 - Adrian Olszewski 49, Piotr Boczkiewicz 74-karny)
RKS Radomsko – KS Paradyż 1:3 (1:1)
(Kacper Banasiak 12 - Sebastian Ciach 37, Krzysztof Łukasik 74, Mateusz Książak 90)
Stal Niewiadów – Ceramika Opoczno 2:1 (0:1, 1:1) - po dogrywce
(Damian Głowacki 52, 101 - Dawid Poddębniak 37-karny)
PGE GKS II Bełchatów – Lechia Tomaszów 1:9 (0:3)
(Hubert Berłowski 53 - Tomasz Płonka 3, 36, 48, Artur Golański 28, 70, Krystian Kolasa 54, 66, Kacper Przedbora 73, 88)

WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH

II Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
Róża Kutno - RKS Radomsko 0:8

I Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych
RKS Radomsko - Ceramika Opoczno 1:1 (1:1)
RTS Widzew Łódź - Mazovia Tomaszów 1:1

II Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych
MGKS Drzewica - Sokół Aleksandrów 1:4 (1:2)

I Liga Wojewódzka B2 Juniorów Młodszych
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 2:0

II Liga Wojewódzka B2 Juniorów Młodszych
Ceramika Opoczno - Stal Głowno 1:9 (0:4)

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
GKS Ksawerów - Ceramika Opoczno 1:1

II Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
Widok Skierniewice - Stal Niewiadów 2:0

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy
UKS Piotrcovia - ŁKS Łódź 1:3 (0:0)
Widok Skierniewice - GKS Bełchatów 1:1

II Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy
APN Piotrków Trybunalski - Kasztelan Żarnów 10:0 (4:0)

klasa okręgowa C1 Trampkarzy
grupa I
Victoria Żytno - Omega Kleszczów 0:1 (0:0)

-------------------------------------------------

PIŁKARSKI WEEKEND - 16/17 września

II liga
9. kolejka
(niedziela - 17 września)
ŁKS Łódź - PGE GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
(dla PGE GKS: Bartłomiej Bartosiak 72)

III liga (grupa I)
8. kolejka
(sobota - 16 września)
Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów 4:1 (1:1)
(dla Lechii: Jakub Rozwandowicz 16)

IV liga (grupa łódzka)
8. kolejka
(sobota - 16 września)
Ceramika Opoczno - Termy Ner Poddębice 0:1 (0:1)
Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Zjednoczeni Stryków 0:3 (0:2)
Omega Kleszczów - MKP-Boruta Zgierz 1:3 (0:1)
(dla Omegi: Piotr Janeczek 87)
Warta Działoszyn - KS Paradyż 4:4 (3:2)
(dla Paradyża: Mariusz Koćmin 36, Adrian Pęgowski 39, Mateusz Śliwka 64, Rafał Nowak 87)
Stal Niewiadów - PGE GKS II Bełchatów 4:1 (2:0)
(Patryk Zielonka 30, Dominik Trepiak 37, 50-karny, Damian Głowacki 57 - Mikołaj Bociek 84)
Włókniarz Zelów - Zawisza Pajęczno 2:0 (1:0)
(Norbert Dregier 24, Błażej Kaliski 67)
(niedziela - 17 września)
KS Sand Bus Kutno - Pilica Przedbórz 3:2 (3:0)
(dla Pilicy: Wiktor Majewski 59, Krzysztof Ruszkiewicz 90)

Klasa okręgowa
6. kolejka
(sobota - 16 września)
Świt Kamieńsk - Lechia II Tomaszów 1:1 (0:0)
(Mateusz Wawszczak 77 - Piotr Żerek 61)
Omega II Kleszczów - Start Lgota Wielka 5:0 (2:0)
(Paweł Kowalski 14, 87, Błażej Miara 32, Witold Sowała 65, 76)
Kawaleria Tomaszów - Włókniarz Moszczenica 1:4 (1:2)
(Piotr Jaszczyk 32 - Sławomir Stańczyk 26-karny, Bartosz Jachymski 44, 78, Marcin Brylikowski 72)
Astoria Szczerców - MGKS Drzewica 4:1 (2:1)
(Radosław Pęciak 6, 14, Krzysztof Kowalski 82, Kamil Sadziński 90 - Radosław Kaczmarek 44-karny)
(niedziela - 17 września)
Szczerbiec Wolbórz - GUKS Gorzkowice 2:3 (2:1)
(Paweł Kuta 24, Mateusz Góralczyk 42 - Mateusz Marusiński 25, Dominik Szafrański 72, Hubert Tokarski 90)
Zapał Krzętów - Czarni Rozprza 1:5 (1:3)
(Grzegorz Urbański 43-karny - Michał Stępień 11, Mariusz Zaor 27, Bogusz Kapliński 42, samobójcza 56, Mateusz Baryła 76)
Polonia Piotrków - RKS Radomsko 0:2 (0:1)
(Bartosz Turniak 31, Krystian Wojtczak 58-karny)

Tabela (przed weryfikacją):
1. Astoria Szczerców 6 18 23-6
2. RKS Radomsko 6 18 16-2
3. Włókniarz Moszczenica 6 13 13-7
4. Omega II Kleszczów 6 10 16-8
5. Polonia Piotrków 6 10 11-7
6. Świt Kamieńsk 6 9 14-11
7. Czarni Rozprza 6 9 12-10
8. GUKS Gorzkowice 6 7 11-13
9. Szczerbiec Wolbórz 6 7 7-12
10. Zapał Krzętów 6 6 9-22
11. Lechia II Tomaszów 6 5 6-8
12. Start Lgota Wielka 6 3 9-17
13. Kawaleria Tomaszów 6 2 3-10
14. MGKS Drzewica 6 1 6-23

Klasa A
5. kolejka
Grupa I
(sobota - 16 września)
Olimpia Wola Załężna - LKS Będków 5:0 (0:0)
LKS Mniszków - LKS Lubochnia 3:1 (0:1)
Polonia Rokiciny - LKS Radzice 3:4 (0:3)
(niedziela - 17 września)
Sparta Ostrów - RKS Rzeczyca 2:1 (0:1)
Relax Czerniewice - Skalnik Sulejów 0:4 (0:3)
Błysk Aleksandrów - Kasztelan Żarnów 4:1 (1:0)

Tabela (przed weryfikacją):
1. LKS Mniszków 5 11 12-4
2. Kasztelan Żarnów 5 10 19-10
3. Błysk Aleksandrów 5 10 11-6
4. Olimpia Wola Załężna 5 9 16-7
5. Skalnik Sulejów 5 9 11-5
6. LKS Będków 5 9 7-10
7. LKS Lubochnia 5 7 19-11
8. RKS Rzeczyca 5 6 11-14
9. LKS Radzice 5 6 13-19
10. Polonia Rokiciny 5 3 8-15
11. Relax Czerniewice 5 3 7-18
12. Sparta Ostrów 5 3 5-20

Grupa II
(sobota - 16 września)
LUKS Gomunice - Astoria II Szczerców 2:3 (1:1)
Grabka Grabica - LKS Wola Krzysztoporska 3:0 - walkower, goście nie przyjechali na mecz
LKS Czarnocin - Start Niechcice 6:1 (1:1)
LKS Mierzyn - Victoria Żytno 3:0 (1:0)
Luciążanka Przygłów - Ruch 1951 Chrzanowice 0:5 (0:2)
(niedziela - 17 września)
Motor Bujniczki - Piast Krzywanice 2:2 (1:2)

Tabela (przed weryfikacją):
1. LKS Czarnocin 5 13 17-5
2. Start Niechcice 5 12 12-7
3. LKS Mierzyn 5 10 13-8
4. Astoria II Szczerców 5 10 10-9
5. LUKS Gomunice 5 9 17-5
6. Ruch 1951 Chrzanowice 5 9 18-11
7. Grabka Grabica 5 8 15-4
8. LKS Wola Krzysztoporska 5 4 9-12
9. Victoria Żytno 5 3 7-19
10. Luciążanka Przygłów 5 3 6-28
11. Piast Krzywanice 5 2 8-16
12. Motor Bujniczki 5 2 6-14

Klasa B
5. kolejka
Grupa I
(sobota - 16 września)
IKS Inowłódz - Atom Januszewice 4:2 (1:1)
LKS Białaczów - Zjednoczeni Budziszewice 8:0 (3:0)
UKS Concordia 1909 Piotrków - KS Poświętne 4:1 (2:1)
(niedziela - 17 września)
Tęcza Janków - LUKS Mroczków-Dzielna 1:0 (1:0)
LKS Mroczków - Szczerbiec II Wolbórz 2:2 (1:1)
MGKS II Drzewica - WOY Bukowiec Opoczyński 4:1 (1:1)

Tabela (przed weryfikacją):
1. UKS Concordia 1909 Piotrków 5 15 25-3
2. MGKS II Drzewica 5 15 22-3
3. Atom Januszewice 5 12 18-8
4. IKS Inowłódz 5 12 17-7
5. Tęcza Janków 5 7 15-10
6. LUKS Mroczków-Dzielna 5 6 18-11
7. LKS Białaczów 5 6 16-26
8. Szczerbiec II Wolbórz 5 4 9-15
9. KS Poświętne 5 4 7-13
10. LKS Mroczków 5 4 9-17
11. Zjednoczeni Budziszewice 5 3 6-23
12. WOY Bukowiec Opoczyński 5 0 6-32

Grupa II
(sobota - 16 września)
KS Grocholice - KS Niedośpielin 1:4 (1:2)
Pilica II Przedbórz - LKS Dobryszyce 0:5 (0:4)
(niedziela - 17 września)
Victoria Woźniki - EBE SPN Bełchatów 3:5 (1:2)
VIS Gidle - Warta-Carbo Pławno 5:3 (2:1)
Grabka II Grabica - Alfa Kleszczów 7:1 (1:1)
Pionier Baby - Polonia Gorzędów 3:3 (2:1)

Tabela (przed weryfikacją):
1. KS Niedośpielin 5 15 21-2
2. LKS Dobryszyce 5 13 15-2
3. ESPN Bełchatów 5 12 25-9
4. Polonia Gorzędów 5 10 18-11
5. KS Grocholice 5 10 11-6
6. Warta-Carbo Pławno 5 7 11-12
7. VIS Gidle 5 6 14-14
8. Alfa Kleszczów 5 4 7-14
9. Pionier Baby 5 4 9-22
10. Grabka II Grabica 5 3 12-20
11. Pilica II Przedbórz 5 3 4-23
12. Victoria Woźniki 5 0 5-17

WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH:

I Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
RTS Widzew Łódź - UKS Piotrcovia 13:0
GKS Bełchatów - AKS SMS Łódź 1:1
Sport Perfect Łódź - Ceramika Opoczno 1:0

II Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
Prosna Wieruszów - Skalnik Sulejów 1:2

I Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych
Ceramika Opoczno - Pelikan Łowicz 3:0 - walkower, goście nie przyjechali
GKS Bełchatów - Mazovia Tomaszów 5:0
RTS Widzew Łódź - RKS Radomsko 3:0

II Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych
Więcej Niż Sport Łódź - MGKS Drzewica 16:0
Unia Skierniewice - LKS Mierzyn 1:1

I Liga Wojewódzka B2 Juniorów Młodszych
Andrespolia Wiśniowa Góra - GKS Bełchatów 1:2

II Liga Wojewódzka B2 Juniorów Młodszych
Warta Sieradz - Ceramika Opoczno 3:0

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
Ceramika Opoczno - ŁKS Łódź 1:2

II Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
Stal Niewiadów - MULKS Łask 4:2 (1:2)
Warta Sieradz - APN Piotrków Trybunalski 1:4

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy
Boruta Zgierz - UKS Piotrcovia 2:5
GKS Bełchatów - RTS Widzew Łódź 1:5 (1:2)

II Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy
Kasztelan Żarnów - Diament/MKS Zduńska Wola 3:3 (2:3)

klasa okręgowa A1 Juniorów Starszych
Omega Kleszczów - LKS Mroczków 9:0 (5:0)
LKS Lubochnia - Włókniarz Zelów 1:3 (1:1)

klasa okręgowa B1 Juniorów Młodszych
Świt Kamieńsk - UKS Concordia 1909 Piotrków 4:1 (1:0)
Atom Januszewice - Włókniarz Moszczenica - przerwany w 5. minucie z powodu złego stanu murawy
UKS Piotrcovia - Polonia Piotrków 4:5 (1:3)

klasa okręgowa B2 Juniorów Młodszych
WOY Bukowiec Opoczyński - Pilica Przedbórz 3:0, walkower, goście nie przyjechali

klasa okręgowa C1 Trampkarzy
grupa I
Włókniarz Zelów - RKS Radomsko 2:5 (0:4)

grupa II
Czartoria Ręczno - Lechia Tomaszów 3:0 (1:0)
UKS Concordia 1909 Piotrków - Skalnik Sulejów 1:3 (0:0)
Mazovia Tomaszów - Ceramika Opoczno 2:0 (1:0)

klasa okręgowa C2 Trampkarzy
grupa I
VIS Gidle - UKS Gmina Rozprza 0:1 (0:0)
RAP Radomsko - Astoria Szczerców 12:1 (4:0)

grupa II
Lechia Tomaszów - Włókniarz Moszczenica 3:1 (1:0)
LKS Mniszków - LKS Lubochnia 1:4 (1:1)
Polonia Piotrków - Ceramika Opoczno 1:3 (0:0)
Luciążanka Przygłów - LKS Radzice 3:0 (1:0)

klasa okręgowa D1 Młodzików
grupa I
Grabka Grabica - Start Niechcice 2:5 (0:2)
Omega Kleszczów - Szóstka Radomsko 3:2 (0:0)

grupa II
KS Paradyż - Olimpia Wola Załężna 5:0 (2:0)
LKS Czarnocin - Ceramika Opoczno 0:16 (0:5)
Lechia Tomaszów - Szczerbiec Wolbórz 14:1 (7:0)
APN Piotrków Trybunalski - GKS II Bełchatów 4:1 (2:0)
LKS Lubochnia - Mazovia Tomaszów 0:8 (0:5)
Skalnik Sulejów - Polonia Piotrków 0:1 (0:1)

klasa okręgowa D2 Młodzików
grupa I
Skalnik Sulejów - UKS Gmina Rozprza 4:0 (1:0)
Luciążanka Przygłów - Włókniarz Moszczenica - mecz się nie odbył, gospodarze nie mieli ważnych dokumentów

grupa II
Lechia Tomaszów - Kaja Opoczno 10:1 (6:0)
UKS Gmina Rozprza - Szczerbiec Wolbórz 4:1 (3:1)
MGKS Drzewica - IKS Inowłódz 6:3 (3:2)
UKS Concordia II Piotrków - LKS Mniszków 6:1 (2:0)
UKS Piotrcovia - Mazovia Tomaszów 1:2 (1:1)

-------------------------------------------

PIŁKARSKA ŚRODA - 13 września

IV liga (grupa łódzka)
7. kolejka
Stal Niewiadów - KS Sand Bus Kutno 1:1 (0:1)
(dla Stali: Krystian Bożyk 90)
PGE GKS II Bełchatów - Warta Działoszyn 1:0 (0:0)
(Robert Chwastek 59)
MKP-Boruta Zgierz - Ceramika Opoczno 3:2 (0:1)
(dla Ceramiki: Bartosz Snopczyński 30, Dawid Stańdo 66)
Pelikan II Łowicz - Omega Kleszczów 3:1 (1:1)
(dla Omegi: Paweł Kowalski 21)
KS Paradyż - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 8:1 (3:0)
(Mateusz Śliwka 25, 53, 83, Adrian Pęgowski 29, Maciej Witczak 40, Michał Bańczyk 69, Damian Telus 73, Jan Majewski 82 - Sławomir Biniec 67)
Zawisza Pajęczno - Pilica Przedbórz 1:2 (1:1)
(dla Pilicy: Daniel Potakowski 27, Artur Kucharski 72)
Termy Ner Poddębice - Włókniarz Zelów 3:2 (0:1)
(dla Włókniarza: Jakub Dregier 29, samobójcza 90+5)

WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH:

klasa okręgowa D1 Młodzików
grupa I
Grabka Grabica - Omega Kleszczów 0:3 (0:0)

grupa II
Polonia Piotrków - LKS Lubochnia 11:0 (5:0)
Szczerbiec Wolbórz - Włókniarz Moszczenica 1:1 (0:0)
Mazovia Tomaszów - KS Paradyż 1:0 (0:0)
Olimpia Wola Załężna - LKS Czarnocin 1:1 (0:0)

---------------------------------------

PIŁKARSKI WEEKEND - 9/10 września

II liga
8. kolejka
(sobota - 9 września)
PGE GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo 1:1 (0:0)
(dla PGE GKS: Patryk Rachwał 82)

III liga (grupa I)
7. kolejka
(niedziela - 10 września)
Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Wikielec 2:0 (2:0)
(samobójcza 4, Kamil Szymczak 39)

IV liga (grupa łódzka)
6. kolejka
(sobota - 9 września)
Omega Kleszczów - Orkan Buczek 2:1 (1:1)
(dla Omegi: Paweł Kowalski 39-karny, Krzysztof Kowalski 56)
Zjednoczeni Gmina Bełchatów - PGE GKS II Bełchatów 0:9 (0:1)
(Michał Lewandowski 20, 48, 62, 69, 78, 81, 83, Hubert Berłowski 64, Jakub Szaniec 90)
Warta Działoszyn - Stal Niewiadów 2:0 (1:0)
Pilica Przedbórz - Termy Ner Poddębice 1:2 (0:1)
(dla Pilicy: Marek Jończyk 89)
Włókniarz Zelów - MKP-Boruta Zgierz 3:2 (1:1)
(dla Włókniarza: Norbert Dregier 40, Hubert Muszyński 51, Błażej Kaliski 58)
Ceramika Opoczno - Pelikan II Łowicz 0:0
(niedziela - 10 września)
LKS Kwiatkowice - KS Paradyż 1:2 (0:2)
(dla Paradyża: Damian Telus 7, Mateusz Śliwka 39)

Klasa okręgowa
5. kolejka
(sobota - 9 września)
Start Lgota Wielka - Zapał Krzętów 5:2 (2:1)
(Krystian Piasecki 31, 61, Damian Rozpendek 41-karny, Jakub Kubicz 66, Jakub Zatorski 85 - Piotr Kępiński 15, 51)
GUKS Gorzkowice - Astoria Szczerców 1:2 (0:1)
(Mateusz Marusiński 53 - Kamil Woźniak 17, Kamil Sadziński 68)
Czarni Rozprza - Szczerbiec Wolbórz 1:0 (0:0)
(Hubert Łukasik 90)
RKS Radomsko - Włókniarz Moszczenica 2:0 (0:0)
(Bartosz Turniak 47, Krystian Wojtczak 72)
(niedziela - 10 września)
Omega II Kleszczów - Kawaleria Tomaszów 2:1 (2:1)
(Błażej Miara 16, Szymon Serafin 42 - Piotr Goworek 30)
Lechia II Tomaszów - Polonia Piotrków 1:1 (0:0)
(Adrian Rajski 66 - Eryk Sulikowski 51)
MGKS Drzewica - Świt Kamieńsk 0:6 (0:4)
(Mateusz Wawszczak 11, 83, Jarosław Bąkowicz 15, 31, Szymon Błachowicz 25, 75)

Tabela (przed weryfikacją):
1. Astoria Szczerców 5 15 19-5
2. RKS Radomsko 5 15 14-2
3. Polonia Piotrków 5 10 11-5
4. Włókniarz Moszczenica 5 10 9-6
5. Świt Kamieńsk 5 8 13-10
6. Omega II Kleszczów 5 7 11-8
7. Szczerbiec Wolbórz 5 7 5-9
8. Czarni Rozprza 5 6 7-9
9. Zapał Krzętów 5 6 8-17
10. Lechia II Tomaszów 5 4 5-7
11. GUKS Gorzkowice 5 4 8-11
12. Start Lgota Wielka 5 3 9-12
13. Kawaleria Tomaszów 5 2 2-6
14. MGKS Drzewica 5 1 5-19

Klasa A
4. kolejka
Grupa I
(sobota - 9 września)
Skalnik Sulejów - LKS Mniszków 1:2 (1:0)
LKS Będków - Polonia Rokiciny 1:2 (0:1)
RKS Rzeczyca - Błysk Aleksandrów 3:1 (1:1)
(niedziela - 10 września)
LKS Lubochnia - Sparta Ostrów 8:2 (2:1)
LKS Radzice - Relax Czerniewice 3:1 (1:1)
Kasztelan Żarnów - Olimpia Wola Załężna 1:1 (1:1)

Tabela (przed weryfikacją):
1. Kasztelan Żarnów 4 10 18-6
2. LKS Będków 4 9 7-5
3. LKS Mniszków 4 8 9-3
4. LKS Lubochnia 4 7 18-8
5. Błysk Aleksandrów 4 7 7-5
6. Olimpia Wola Załężna 4 6 11-7
7. Skalnik Sulejów 4 6 7-5
8. RKS Rzeczyca 4 6 10-12
9. Polonia Rokiciny 4 3 5-11
10. LKS Radzice 4 3 9-16
11. Relax Czerniewice 4 3 7-14
12. Sparta Ostrów 4 0 3-19

Grupa II
(sobota - 9 września)
Start Niechcice - Luciążanka Przygłów 7:1 (2:0)
LKS Wola Krzysztoporska - LKS Czarnocin 0:1 (0:0)
Ruch 1951 Chrzanowice - Motor Bujniczki 7:2 (3:1)
Astoria II Szczerców - Grabka Grabica 1:0 (0:0)
(niedziela - 10 września)
Victoria Żytno - LUKS Gomunice 0:7 (0:2)
Piast Krzywanice - LKS Mierzyn 0:3 (0:2)

Tabela (przed weryfikacją):
1. Start Niechcice 4 12 11-1
2. LKS Czarnocin 4 10 11-4
3. LUKS Gomunice 4 9 15-2
4. LKS Mierzyn 4 7 10-8
5. Astoria II Szczerców 4 7 7-7
6. Ruch 1951 Chrzanowice 4 6 13-11
7. Grabka Grabica 4 5 12-4
8. LKS Wola Krzysztoporska 4 4 9-9
9. Victoria Żytno 4 3 7-16
10. Luciążanka Przygłów 4 3 6-23
11. Piast Krzywanice 4 1 6-14
12. Motor Bujniczki 4 1 4-12

Klasa B
4. kolejka
Grupa I
(sobota - 9 września)
LUKS Mroczków-Dzielna - LKS Białaczów 8:1 (5:0)
(niedziela - 10 września)
Zjednoczeni Budziszewice - KS Concordia 1909 Piotrków 0:3 (0:1)
WOY Bukowiec Opoczyński - IKS Inowłódz 1:6 (0:2)
Atom Januszewice - Tęcza Janków 3:2 (3:1)
Szczerbiec II Wolbórz - MGKS II Drzewica 0:3 (0:1)
KS Poświętne - LKS Mroczków 4:2 (2:0)

Tabela (przed weryfikacją):
1. UKS Concordia 1909 Piotrków 4 12 21-2
2. MGKS II Drzewica 4 12 18-2
3. Atom Januszewice 4 12 16-4
4. IKS Inowłódz 4 9 13-5
5. LUKS Mroczków-Dzielna 4 6 18-10
6. Tęcza Janków 4 4 14-10
7. KS Poświętne 4 4 6-9
8. Szczerbiec II Wolbórz 4 3 7-13
9. LKS Mroczków 4 3 7-15
10. Zjednoczeni Budziszewice 4 3 6-15
11. LKS Białaczów 4 3 8-26
12. WOY Bukowiec Opoczyński 4 0 5-28

Grupa II
(sobota - 9 września)
Polonia Gorzędów - Pilica II Przedbórz 7:1 (1:0)
Alfa Kleszczów - Victoria Woźniki 3:0 (3:0)
KS Niedośpielin - Grabka II Grabica 6:0 (2:0)
(niedziela - 10 września)
LKS Dobryszyce - VIS Gidle 3:0 (1:0)
Warta-Carbo Pławno - KS Grocholice 0:3 (0:1)
EBE SPN Bełchatów - Pionier Baby 10:1 (3:1)

Tabela (przed weryfikacją):
1. KS Niedośpielin 4 12 17-1
2-3. LKS Dobryszyce 4 10 10-2
KS Grocholice 4 10 10-2
4. ESPN Bełchatów 4 9 20-6
5. Polonia Gorzędów 4 9 15-8
6. Warta-Carbo Pławno 4 7 8-7
7. Pilica II Przedbórz 4 6 11-18
8. Alfa Kleszczów 4 4 6-7
9. VIS Gidle 4 3 9-11
10. Victoria Woźniki 4 0 2-12
11. Grabka II Grabica 4 0 5-19
12. Pionier Baby 4 0 6-26

WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH:

I Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
UKS Piotrcovia - UKS SMS II Łódź 2:2 (1:1)
Ceramika Opoczno - RTS Widzew Łódź 1:8 (0:3)
Pogoń Zduńska Wola - GKS Bełchatów 1:3

II Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
Skalnik Sulejów - Mazovia Rawa Mazowiecka 1:3 (1:1)

I Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych
ŁKS Łódź - Ceramika Opoczno 1:1
GKS Bełchatów - RTS Widzew Łódź 2:1 (2:1)
Pelikan Łowicz - RKS Radomsko 2:0
Mazovia Tomaszów - Boruta Zgierz 0:1 (0:0)

II Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych
AKS SMS Łódź - LKS Mierzyn 3:0

II Liga Wojewódzka B2 Juniorów Młodszych
Ceramika Opoczno - ŁKS II Łódź 0:3 (0:1)

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
RTS Widzew Łódź - Ceramika Opoczno 0:1

II Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
Stal Niewiadów - Warta Junior Sieradz 4:2 (3:1)
ChKS Łódź - APN Piotrków Trybunalski 0:2

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy
Pogoń Zduńska Wola - UKS Piotrcovia 1:0

II Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy
UKS APN Piotrków - Pelikan Łowicz 4:0 (4:0)
UKS SMS Łódź - Kasztelan Żarnów 15:0

klasa okręgowa A1 Juniorów Starszych
LKS Mroczków - LKS Wola Krzysztoporska 2:6 (0:3)

klasa okręgowa B1 Juniorów Młodszych
LUKS Mroczków-Dzielna - Atom Januszewice 1:5 (0:3)
IKS Inowłódz - Świt Kamieńsk 2:0 (2:0)

klasa okręgowa B2 Juniorów Młodszych
Zjednoczeni Gmina Bełchatów - KS Paradyż 0:9 (0:4)
GKS Bełchatów - RKS Radomsko 1:2 (0:1)

klasa okręgowa C1 Trampkarzy
grupa II
Ceramika Opoczno - UKS Concordia 1909 Piotrków 5:0 (1:0)
LKS Lubochnia - Mazovia Tomaszów 2:1 (2:1)
Skalnik Sulejów - Czartoria Ręczno 3:0 (1:0)
Lechia Tomaszów - LKS Mniszków 2:3 (2:2)

klasa okręgowa C2 Trampkarzy
grupa I
Świt Kamieńsk - RAP Radomsko 1:6 (1:4)
UKS Gmina Rozprza - Polonia Gorzędów 9:2 (6:1)
UKS Piotrcovia - Pilica Przedbórz 11:1 (0:0)

klasa okręgowa D1 Młodzików
grupa I
Grabka Grabica - UKS Concordia 1909 Piotrków 0:8 (0:5)
Włókniarz Zelów - Omega Kleszczów 3:5 (0:3)
GKS Bełchatów - Astoria Szczerców 10:1 (5:1)
Start Niechcice - UKS Piotrcovia (dziewczęta) 14:0 (6:0)

grupa II
LKS Lubochnia - Skalnik Sulejów 0:2 (0:2)
KS Paradyż - Polonia Piotrków 2:2 (0:1)
LKS Czarnocin - Mazovia Tomaszów Mazowiecki 1:2 (1:0)
Lechia Tomaszów - Ceramika Opoczno 2:1 (1:1)
APN Piotrków - Olimpia Wola Załężna 9:0 (3:0)

klasa okręgowa D2 Młodzików
grupa I
Włókniarz Moszczenica - Włókniarz Zelów 1:5 (0:4)
UKS Concordia 1909 Piotrków - Świt Kamieńsk 4:3 (1:0)

grupa II
Szczerbiec Wolbórz - RAP II Radomsko 0:7 (0:0)
LKS Mniszków - UKS Gmina Rozprza 2:1 (2:0)
IKS Inowłódz - UKS II Concordia 1909 Piotrków 1:3 (1:1)
UKS II Gmina Rozprza - LKS Wola Krzysztoporska 1:0 (1:0)
Ceramika Opoczno - UKS Piotrcovia 1:0 (0:0)
------------------------------------------

PIŁKARSKA ŚRODA - 6 września

IV runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego
(wszystkie mecze o 16:00)
Polonia Piotrków – Lechia Tomaszów 1:4 (0:2)
Świt Kamieńsk – Omega Kleszczów 1:0 (1:0)
Czarni Rozprza – GKS II Bełchatów 2:5 (2:3)
Włókniarz Moszczenica – Stal Niewiadów 0:1 (0:0)
MGKS Drzewica – Ceramika Opoczno 1:6 (1:3)
RKS Radomsko – Pilica Przedbórz 4:0 (1:0)
Lechia II Tomaszów – KS Paradyż 1:6 (0:3)
Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Włókniarz Zelów 1:5 (0:2)

Klasa B
Grupa II
(zaległy mecz z 1. kolejki)
Alfa Kleszczów - Warta-Carbo Pławno 1:1 (0:0)

WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH:

I Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
(zaległy mecz)
Ceramika Opoczno - Pogoń Zduńska Wola 4:0 (0:0)

II Liga Wojewódzka B2 Juniorów Młodszych
(zaległy mecz)
Ceramika Opoczno - Pogoń Zduńska Wola 6:0

klasa okręgowa D1 Młodzików
grupa I
GKS Bełchatów - UKS Piotrcovia 3:0 - walkower, zespół gości nie stawił się na mecz

--------------------------------------------

PIŁKARSKI WEEKEND - 2/3 września

II liga
7. kolejka
(sobota - 2 września)
Znicz Pruszków - PGE GKS Bełchatów 2:1 (0:0)
(dla PGE GKS: Marcin Garuch 66)

III liga
6. kolejka
(niedziela - 3 września)
Tur Bielsk Podlaski - Lechia Tomaszów 0:2 (0:1)
(Tomasz Płonka 41, 72)

IV liga (grupa łódzka)
5. kolejka
(sobota - 2 września)
Stal Niewiadów - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 11:1 (5:1)
(Damian Głowacki 5, 23, Adrian Gaugier 8, 66, Mateusz Milczarek 34, Patryk Zielonka 44, Piotr Gulej 56, Szymon Bobrek 61, samobójcza 63, Krystian Karwat 77, Adrian Mucha 81 - Rafał Kucharski 38)
KS Paradyż - Unia Skierniewice 1:3 (1:2)
(dla Paradyża: Mateusz Śliwka 23)
Zjednoczeni Stryków - Omega Kleszczów 1:4 (0:2)
(dla Omegi: Krzysztof Kowalski 8, 80, Paweł Kowalski 36, Dawid Barański 61)
(niedziela - 3 września)
MKP-Boruta Zgierz - Pilica Przedbórz 5:1 (2:1)
(dla Pilicy: Przemysław Kornacki 36)
PGE GKS II Bełchatów - LKS Kwiatkowice 0:4 (0:2)
Orkan Buczek - Ceramika Opoczno 3:0 (1:0)
Pelikan II Łowicz - Włókniarz Zelów 3:0 (1:0)

Klasa okręgowa
4. kolejka
(sobota - 2 września)
Świt Kamieńsk - GUKS Gorzkowice 2:2 (1:1)
(Szymon Błachowicz 3, 87 - Eryk Smuga 25, Daniel Jabłecki 61)
Astoria Szczerców - Czarni Rozprza 2:0 (0:0)
(Kamil Woźniak 75, Krzysztof Kowalski 83)
Polonia Piotrków - MGKS Drzewica 3:1 (1:1)
(Łukasz Rak 34, Mateusz Jakubiak 55, Tomasz Wrona 67 - Jarosław Baran 25)
Szczerbiec Wolbórz - Start Lgota Wielka 1:0 (1:0)

(Patryk Tomaszczyk 40)
Kawaleria Tomaszów - RKS Radomsko 0:2 (0:1)
(samobójcza 25, Bartosz Turniak 55)
Zapał Krzętów - Omega II Kleszczów 2:1 (0:1)
(Piotr Kępiński 80, Mateusz Sobczyk 90 - Damian Bisaga 25)
(niedziela - 3 września)
Włókniarz Moszczenica - Lechia II Tomaszów 1:1 (1:1)
(Zbigniew Kowalczyk 26 - Krystian Sornat 22)

Tabela (przed weryfikacją):
1. Astoria Szczerców 4 12 17-4
2. RKS Radomsko 4 12 12-2
3. Włókniarz Moszczenica 4 10 9-4
4. Polonia Piotrków 4 9 10-4
5. Szczerbiec Wolbórz 4 7 5-8
6. Zapał Krzętów 4 6 6-12
7. Świt Kamieńsk 4 5 7-10
8. Omega II Kleszczów 4 4 9-7
9. GUKS Gorzkowice 4 4 7-9
10. Lechia II Tomaszów 4 3 4-6
11. Czarni Rozprza 4 3 6-9
12. Kawaleria Tomaszów 4 2 1-4
13. MGKS Drzewica 4 1 5-13
14. Start Lgota Wielka 4 0 4-10

Klasa A
3. kolejka
Grupa I
(sobota - 2 września)
Olimpia Wola Załężna - RKS Rzeczyca 5:1 (2:0)
LKS Radzice - Skalnik Sulejów 1:3 (1:2)
Polonia Rokiciny - Kasztelan Żarnów 1:2 (0:1)
Błysk Aleksandrów - LKS Lubochnia 3:2 (3:1)
(niedziela - 3 września)
Sparta Ostrów - LKS Mniszków 0:5 (0:4)
Relax Czerniewice - LKS Będków 1:2 (1:1)

Tabela (przed weryfikacją):
1. Kasztelan Żarnów 3 9 17-5
2. LKS Będków 3 9 6-3
3. Błysk Aleksandrów 3 7 6-2
4. Skalnik Sulejów 3 6 6-3
5. LKS Mniszków 3 5 7-2
6. Olimpia Wola Załężna 3 5 10-6
7. LKS Lubochnia 3 4 10-6
8. RKS Rzeczyca 3 3 7-11
9. Relax Czerniewice 3 3 6-11
10. Polonia Rokiciny 3 0 3-10
11. LKS Radzice 3 0 6-15
12. Sparta Ostrów 3 0 1-11

Grupa II
(sobota - 2 września)
Victoria Żytno - Astoria II Szczerców 1:3 (0:2)
LUKS Gomunice - Piast Krzywanice 4:0 (2:0)
LKS Mierzyn - Ruch 1951 Chrzanowice 3:2 (0:1)
LKS Czarnocin - Grabka Grabica 2:2 (0:1)
(niedziela - 3 września)
Motor Bujniczki - Start Niechcice 0:1 (0:0)
Luciążanka Przygłów - LKS Wola Krzysztoporska 2:1 (2:0)

Tabela (przed weryfikacją):
1. Start Niechcice 3 9 4-0
2. LKS Czarnocin 3 7 10-4
3. LUKS Gomunice 3 6 8-2
4. Grabka Grabica 3 5 12-3
5. LKS Wola Krzysztoporska 3 4 9-8
6. LKS Mierzyn 3 4 7-8
7. Astoria II Szczerców 3 4 6-7
8. Victoria Żytno 3 3 7-9
9. Ruch 1951 Chrzanowice 3 3 6-9
10. Luciążanka Przygłów 3 3 5-16
11. Motor Bujniczki 3 1 2-5
12. Piast Krzywanice 3 1 6-11

Klasa B
3. kolejka
Grupa I
(sobota - 2 września)
UKS Concordia 1909 Piotrków - LKS Białaczów 10:2 (4:1)
IKS Inowłódz - Szczerbiec II Wolbórz 2:1 (0:0)
(niedziela - 3 września)
Tęcza Janków - WOY Bukowiec Opoczyński 7:0 (3:0)
Atom Januszewice - LUKS Mroczków-Dzielna 2:1 (1:1)
MGKS II Drzewica - KS Poświętne 2:0 (1:0)
LKS Mroczków - Zjednoczeni Budziszewice 2:1 (0:0)

Tabela (przed weryfikacją):
1. UKS Concordia 1909 3 9 18-2
2. MGKS II Drzewica 3 9 15-2
3. Atom Januszewice 3 9 13-2
4. IKS Inowłódz 3 6 7-4
5. Tęcza Janków 3 4 12-7
6. LUKS Mroczków-Dzielna 3 3 10-9
7. Szczerbiec II Wolbórz 3 3 7-10
8. Zjednoczeni Budziszewice 3 3 6-12
9. LKS Mroczków 3 3 5-11
10. LKS Białaczów 3 3 7-18
11. KS Poświętne 3 1 2-7
12. WOY Bukowiec Opoczyński 3 0 4-22

Grupa II
(sobota - 2 września)
KS Grocholice - LKS Dobryszyce 1:1 (0:1)
Victoria Woźniki - KS Niedośpielin 1:5 (1:3)
Alfa Kleszczów - EBE SPN Bełchatów 2:3 (1:0)
(niedziela - 3 września)
Grabka II Grabica - Warta-Carbo Pławno 2:5 (0:1)
VIS Gidle - Polonia Gorzędów 2:3 (0:3)
Pilica II Przedbórz - Pionier Baby 7:3 (1:2)

Tabela (przed weryfikacją):
1. KS Niedośpielin 3 9 11-1
2-3. LKS Dobryszyce 3 7 7-2
KS Grocholice 3 7 7-2
4. ESPN Bełchatów 3 6 10-5
5. Warta-Carbo Pławno 2 6 7-3
6. Polonia Gorzędów 3 6 8-7
7. Pilica II Przedbórz 3 6 10-11
8. VIS Gidle 3 3 9-8
9. Alfa Kleszczów 2 0 2-6
10. Victoria Woźniki 3 0 2-9
11. Grabka II Grabica 3 0 5-13
12. Pionier Baby 3 0 5-16

WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH:

I Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
Sport Perfect Łódź - GKS Bełchatów 2:4
UKS Piotrcovia - Pogoń Zduńska Wola 4:3 (1:1)

II Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
RKS Radomsko - KS Sand Bus Kutno 4:0
Pelikan Łowicz - Skalnik Sulejów 5:0

I Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych
Ceramika Opoczno - Mazovia Tomaszów 6:0 (2:0)
RKS Radomsko - ŁKS Łódź 0:4
MKP-Boruta Zgierz - GKS Bełchatów 3:0

II Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych
LKS Mierzyn - MGKS Drzewica 5:2 (2:1)

I Liga Wojewódzka B2 Juniorów Młodszych
GKS Bełchatów - RTS Widzew Łódź 1:1 (0:1)

II Liga Wojewódzka B2 Juniorów Młodszych
WKS Wieluń - Ceramika Opoczno 2:1

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
Ceramika Opoczno - Pelikan Łowicz 3:4 (1:1)

II Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
APN Piotrków Trybunalski - Widok Skierniewice 2:0 (1:0)
Termy Ner Poddębice - Stal Niewiadów 1:2

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy
Widok Skierniewice - GKS Bełchatów 3:0
UKS Piotrcovia - Zjednoczeni Stryków 0:2 (0:1)

II Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy
Kasztelan Żarnów - Mazovia Rawa Mazowiecka 4:2 (3:0)

klasa okręgowa A1 Juniorów Starszych
LKS Lubochnia - LKS Wola Krzysztoporska 6:0 (2:0)
Omega Kleszczów - Włókniarz Zelów 4:0 (0:0)

klasa okręgowa B1 Juniorów Młodszych
Świt Kamieńsk - Włókniarz Moszczenica 0:6 (0:1)

klasa okręgowa B2 Juniorów Młodszych
UKS Piotrcovia - WOY Bukowiec Opoczyński 0:1 (0:1) - mecz w Sobawinach, gospodarzem Piotrcovia
RKS Radomsko - Polonia Piotrków 1:0 (1:0)
KS Paradyż - GKS Bełchatów 7:2 (4:1)
Szczerbiec Wolbórz - Pilica Przedbórz 4:2 (3:1)

klasa okręgowa C1 Trampkarzy
grupa I
Victoria Żytno - GUKS Gorzkowice 0:5 (0:3)
RKS Radomsko - Omega Kleszczów 1:2 (1:1)
UKS Gmina Rozprza - Astoria Szczerców 4:2 (2:2)

grupa II
Czartoria Ręczno - Ceramika Opoczno 3:3 (1:0)
LKS Mniszków - Skalnik Sulejów 1:6 (0:4)

klasa okręgowa C2 Trampkarzy
grupa I
Pilica Przedbórz - UKS Gmina Rozprza 1:6 (0:4)
VIS Gidle - Świt Kamieńsk 1:5 (0:5)
Polonia Gorzędów - Astoria Szczerców 1:2 (0:0)

grupa II
Ceramika Opoczno - LKS Radzice 14:0 (4:0)
Lechia Tomaszów - LKS Lubochnia 5:2
UKS Concordia 1909 Piotrków - Mazovia Tomaszów 1:2 (1:0)
Luciążanka Przygłów - MGKS Drzewica 0:15 (0:7)
Polonia Piotrków - Włókniarz Moszczenica 2:6 (1:4)

klasa okręgowa D1 Młodzików
grupa I
GUKS Gorzkowice - GKS Bełchatów 0:7 (0:2)
RAP Radomsko - Włókniarz Zelów 6:0 (1:0)
UKS Piotrcovia (dziewczęta) - Grabka Grabica 0:4 (0:3)

grupa II
Polonia Piotrków - LKS Czarnocin 11:0 (3:0)
Skalnik Sulejów - KS Paradyż 1:3 (0:1)
Ceramika Opoczno - Włókniarz Moszczenica 1:2 (0:2)
Mazovia Tomaszów - UKS APN Piotrków 0:5 (0:2)
GKS Bełchatów - Szczerbiec Wolbórz 2:2 (1:1)

klasa okręgowa D2 Młodzików
grupa I
Świt Kamieńsk - UKS Gmina Rozprza 1:4 (0:2)
UKS APN Piotrków - UKS Concordia 1909 Piotrków 14:0 (6:0)
GKS Bełchatów - Włókniarz Moszczenica 3:0
Skalnik Sulejów - RAP Radomsko 1:2 (1:1)

grupa II
Lechia Tomaszów - Mazovia Tomaszów 3:2 (1:0)
UKS Concordia II 1909 Piotrków - MGKS Drzewica 4:1 (2:1)
UKS Piotrcovia - Szczerbiec Wolbórz 2:0 (2:0)

---------------------------------------------------------

PIŁKARSKA ŚRODA - 30 sierpnia

III runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu
(wszystkie mecze o 17:00)
KS Grocholice – Polonia Piotrków 1:3 (1:1)
Pilica II Przedbórz – Świt Kamieńsk 1:4 (1:0)
KS Niedośpielin – Czarni Rozprza 1:4 (1:1)
Alfa Kleszczów – Włókniarz Moszczenica 1:4 (1:2)
Kawaleria Tomaszów – MGKS Drzewica 0:2 (0:0)
Omega II Kleszczów – RKS Radomsko 0:9 (0:4)
Szczerbiec Wolbórz – Lechia II Tomaszów 1:2 (0:0)

WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH:

II Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
Skalnik Sulejów - RKS Radomsko 2:4 (0:2)

I Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych
GKS Bełchatów - Ceramika Opoczno 0:2
Mazovia Tomaszów - RKS Radomsko 1:2

II Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych
MGKS Drzewica - AKS SMS Łódź 1:7 (0:4)
MULKS Łask - LKS Mierzyn 1:10

I Liga Wojewódzka B2 Juniorów Młodszych
UKS SMS Łódź - GKS Bełchatów 9:0

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
Andrespolia Wiśniowa Góra - Ceramika Opoczno 0:3

II Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy
Stal Niewiadów - Pogoń Zduńska Wola 1:1 (1:1)
MULKS Łask - APN Piotrków Trybunalski 1:2

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy
RTS Widzew Łódź - UKS Piotrcovia 7:0
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 0:1 (0:1)

II Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy
Diament/MKS Zduńska Wola - APN Piotrków Trybunalski 1:3
Kasztelan Żarnów - WKS Wieluń 0:2 (0:0)

klasa okręgowa D1 Młodzików
grupa I
Szóstka Radomsko - GUKS Gorzkowice 10:2

grupa II
Szczerbiec Wolbórz - Ceramika Opoczno 2:5 (1:1)
Włókniarz Moszczenica - Olimpia Wola Załężna 6:1 (2:1)

------------------------------------------------

PIŁKARSKI WEEKEND - 26/27 sierpnia

II liga
6. kolejka
(sobota - 26 sierpnia)
PGE GKS Bełchatów - Rozwój Katowice 2:0 (2:0)
(Michał Bierzało 13, Piotr Giel 27)

III liga (grupa I)
5. kolejka
(niedziela - 27 sierpnia)
Lechia Tomaszów - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:2 (1:1)
(dla Lechii: Patryk Walasek 21, samobójcza 57, Adam Patora 79)

IV liga (grupa łódzka)
4. kolejka
(sobota - 26 sierpnia)
Unia Skierniewice - PGE GKS II Bełchatów 3:1 (1:0)
(dla PGE GKS II: Hubert Berłowski 82)
Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Warta Działoszyn 0:6 (0:4)
Ceramika Opoczno - Zjednoczeni Stryków 1:0 (1:0)
(samobójcza 11)
Pilica Przedbórz - Pelikan II Łowicz 0:2 (0:1)
Omega Kleszczów - KS Paradyż 2:1 (1:0)
(Przemysław Szewczyk 18, Paweł Kowalski 58 - Mariusz Koćmin 68-karny)
(niedziela - 27 sierpnia)
LKS Kwiatkowice - Stal Niewiadów 3:0 (1:0)
Orkan Buczek - Włókniarz Zelów 1:3 (1:1)
(dla Włókniarza: Jakub Dregier 37, 52-karny, Maciej Danecki 46)

Klasa okręgowa
3. kolejka
(sobota - 26 sierpnia)
Start Lgota Wielka - Astoria Szczerców 2:4 (2:3)
(Damian Rozpendek 9, Łukasz Smolarczyk 11 - Radosław Pęciak 25, 43, Kamil Sadziński 35, 56-karny)
GUKS Gorzkowice - Polonia Piotrków 2:1 (2:1)
(Hubert Tokarski 17, Eryk Smuga 45 - Łukasz Rak 42)
Omega II Kleszczów - Szczerbiec Wolbórz 6:1 (3:1)
(Łukasz Roczek 4, Michał Gajda 16, samobójcza 37, Krzysztof Kowalski 61, 90, Damian Bisaga 90 - Patryk Tomaszczyk 19)
Czarni Rozprza - Świt Kamieńsk 6:1 (3:0)
(Konrad Kulik 5, Daniel Szymczyk 28, Michał Stępień 33, Karol Kowalczyk 51, Kamil Szulc 61, 63 - Szymon Błachowicz 53-karny)
(niedziela - 27 sierpnia)
Zapał Krzętów - Kawaleria Tomaszów 1:0 (0:0)
(Jakub Jachimowski 57)
Lechia II Tomaszów - RKS Radomsko 0:2 (0:1)
(Bartosz Turniak 4, 86)
MGKS Drzewica - Włókniarz Moszczenica 1:3 (1:1)
(Sebastian Miązek 25 - Bartosz Jachymski 31, Sławomir Stańczyk 47, Marcin Staniaszek 84)

Tabela (przed weryfikacją):
1. Astoria Szczerców 3 9 15-4
2. RKS Radomsko 3 9 10-2
3. Włókniarz Moszczenica 3 9 8-3
4. Polonia Piotrków 3 6 7-3
5. Omega II Kleszczów 3 4 8-5
6. Świt Kamieńsk 3 4 5-8
7. Szczerbiec Wolbórz 3 4 4-8
8. Czarni Rozprza 3 3 6-7
9. GUKS Gorzkowice 3 3 5-7
10. Zapał Krzętów 3 3 4-11
11. Kawaleria Tomaszów 3 2 1-2
12. Lechia II Tomaszów 3 2 3-5
13. MGKS Drzewica 3 1 4-10
14. Start Lgota Wielka 3 0 4-9

Klasa A
2. kolejka
Grupa I
(sobota - 26 sierpnia)
Kasztelan Żarnów - Relax Czerniewice 6:1 (2:0)
LKS Mniszków - Błysk Aleksandrów 0:0
Skalnik Sulejów - Sparta Ostrów 3:1 (1:1)
Polonia Rokiciny - RKS Rzeczyca 2:3 (1:3)
(niedziela - 27 sierpnia)
LKS Lubochnia - Olimpia Wola Załężna 3:3 (3:1)
LKS Będków - LKS Radzice 3:2 (1:0)

Tabela (przed weryfikacją):
1. Kasztelan Żarnów 2 6 15-4
2. LKS Będków 2 6 4-2
3. Błysk Aleksandrów 2 4 3-0
4. Skalnik Sulejów 2 3 3-2
5. RKS Rzeczyca 2 3 6-6
6. Relax Czerniewice 2 3 5-9
7. LKS Lubochnia 2 2 8-8
8. Olimpia Wola Załężna 2 2 5-5
9. LKS Mniszków 2 2 2-2
10. Polonia Rokiciny 2 1 7-8
11. Sparta Ostrów 2 0 1-6
12. LKS Radzice 2 0 5-12

Grupa II
(sobota - 26 sierpnia)
Grabka Grabica - Luciążanka Przygłów 10:1 (3:0)
LKS Wola Krzysztoporska - Motor Bujniczki 4:2 (1:0)
Ruch 1951 Chrzanowice - LUKS Gomunice 1:4 (1:2)
Start Niechcice - LKS Mierzyn 2:0 (0:0)
Astoria II Szczerców - LKS Czarnocin 0:3 (0:1)
(niedziela - 27 sierpnia)
Piast Krzywanice - Victoria Żytno 3:4 (0:0)

Tabela (przed weryfikacją):
1. LKS Czarnocin 2 6 8-2
2. Start Niechcice 2 6 3-0
3. Grabka Grabica 2 4 10-1
4. LKS Wola Krzysztoporska 2 4 8-6
5. LUKS Gomunice 2 3 4-2
6. Ruch 1951 Chrzanowice 2 3 4-6
7. Victoria Żytno 2 3 6-6
8. Piast Krzywanice 2 1 6-7
9. LKS Mierzyn 2 1 4-6
10. Motor Bujniczki 2 1 2-4
11. Astoria II Szczerców 2 1 3-6
12. Luciążanka Przygłów 2 0 3-15

Klasa B
2. kolejka
Grupa I
(sobota - 26 sierpnia)
LKS Białaczów - LKS Mroczków 5:3 (1:2)
(niedziela - 27 sierpnia)
Zjednoczeni Budziszewice - MGKS II Drzewica 2:8 (1:4)
Szczerbiec II Wolbórz - Tęcza Janków 5:3 (4:2)
KS Poświętne - IKS Inowłódz 0:3 (0:1)
WOY Bukowiec Opoczyński - Atom Januszewice 0:6 (0:2)
LUKS Mroczków-Dzielna - UKS Concordia 1909 Piotrków 0:3 (0:2)

Tabela (przed weryfikacją):
1. MGKS II Drzewica 2 6 13-2
2. Atom Januszewice 2 6 11-1
3. UKS Concordia 1909 Piotrków 2 6 8-0
4. LUKS Mroczków-Dzielna 2 3 9-7
5. IKS Inowłódz 2 3 5-3
6. Szczerbiec II Wolbórz 2 3 6-8
7. LKS Białaczów 2 3 5-8
8. Zjednoczeni Budziszewice 2 3 5-10
9. Tęcza Janków 2 1 5-7
10. KS Poświętne 2 1 2-5
11. LKS Mroczków 2 0 3-10
12. WOY Bukowiec Opoczyński 2 0 4-15

Grupa II
(sobota - 26 sierpnia)
EBE SPN Bełchatów - Pilica II Przedbórz 7:0 (3:0)
Warta-Carbo Pławno - Victoria Woźniki 2:1 (0:1)
(niedziela - 27 sierpnia)
LKS Dobryszyce - Grabka II Grabica 4:1 (0:1)
Pionier Baby - VIS Gidle 2:6 (1:1)
Polonia Gorzędów - KS Grocholice 1:3 (0:1)
KS Niedośpielin - Alfa Kleszczów 3:0 (2:0)

Tabela (przed weryfikacją):
1. KS Niedośpielin 2 6 6-0
2-3. LKS Dobryszyce 2 6 6-1
KS Grocholice 2 6 6-1
4. ESPN Bełchatów 2 3 7-3
5. VIS Gidle 2 3 7-5
6. Warta-Carbo Pławno 1 3 2-1
7. Polonia Gorzędów 2 3 5-5
8. Pilica II Przedbórz 2 3 3-8
9. Victoria Woźniki 2 0 1-4
10. Alfa Kleszczów 1 0 0-3
11. Grabka II Grabica 2 0 3-8
12. Pionier Baby 2 0 2-9

WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH:

I Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
GKS Bełchatów - RTS Widzew Łódź 3:2 (0:1)

klasa okręgowa D1 Młodzików
grupa I
UKS Piotrcovia (dziewczęta) - UKS Concordia 1909 Piotrków 1:13 (0:9)
Start Niechcice - RAP Radomsko 0:6 (0:2)

grupa II
LKS Lubochnia - LKS Czarnocin 0:2 (0:1)
Polonia Piotrków - Lechia Tomaszów 0:8 (0:6)
Olimpia Wola Załężna - Szczerbiec Wolbórz 1:2 (0:1)

klasa okręgowa D2 Młodzików
grupa I
Włókniarz Moszczenica - Skalnik Sulejów 0:1 (0:0)
UKS II Gmina Rozprza - UKS Concordia 1909 Piotrków 2:3 (1:1)
UKS II Piotrcovia - Świt Kamieńsk 6:0 (1:0)
RAP Radomsko - LKS Wola Krzysztoporska 5:0 (1:0)
Luciążanka Przygłów - GKS Bełchatów 0:17 (0:7)

grupa II
IKS Inowłódz - RAP II Radomsko 0:8 (0:4)
Concordia II Piotrków Trybunalski - Lechia Tomaszów 0:12 (0:5)
LKS Mniszków - UKS Piotrcovia 1:10 (0:4)
Szczerbiec Wolbórz - Kaja Opoczno (dziewczęta) 1:2 (0:1)
MGKS Drzewica - UKS Gmina Rozprza 5:1 (3:0)

------------------------------------------------------

PIŁKARSKA ŚRODA - 23 sierpnia

II liga
5. kolejka
GKS 1962 Jastrzębie - PGE GKS Bełchatów 2:0 (1:0)

III liga (grupa I)
4. kolejka
Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów 1:1 (0:0)
(dla Lechii: Tomasz Płonka 82)

IV liga (grupa łódzka)
3. kolejka
PGE GKS II Bełchatów - Omega Kleszczów 3:5 (0:3)
(Damian Siewiera 72, Michał Lewandowski 85, Kacper Szafrański 90-karny - Paweł Kowalski 18, 66, Robert Tomesz 19, Przemysław Szewczyk 24, 46)
KS Paradyż - Ceramika Opoczno 0:1 (0:0)
(Hubert Wiktorowicz 89)
Stal Niewiadów - Unia Skierniewice 0:1 (0:1)
Zjednoczeni Gmina Bełchatów - KS Sand Bus Kutno 0:5 (0:2)
Orkan Buczek - Pilica Przedbórz 4:1 (1:1)
(dla Pilicy: Artur Kucharski 12)
Zjednoczeni Stryków - Włókniarz Zelów 3:0 (2:0)

WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH:

I Liga Wojewódzka A1 Juniorów Starszych
UKS Piotrcovia - AKS SMS Łódź 0:2 (0:0)
UKS SMS II Łódź - GKS Bełchatów 4:2

-----------------------------------------

PIŁKARSKI WEEKEND - 18/21 sierpnia

II liga
4. kolejka
(sobota - 19 sierpnia)
PGE GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg 5:2 (1:1)
(dla PGE GKS: Piotr Giel 36, 52, 65, 70, Dawid Flaszka 88)

III liga (grupa I)
3. kolejka
(niedziela - 20 sierpnia)
Lechia Tomaszów - Huragan Kaczkan Morąg 1:0 (1:0)
(Kamil Szymczak 45)

IV liga (grupa łódzka)
2. kolejka
(sobota - 19 sierpnia)
Omega Kleszczów - Stal Niewiadów 2:2 (1:1)
(Michał Konecki 42, Adrian Ociepa 48 - Damian Głowacki 45, Dominik Trepiak 57)
Włókniarz Zelów - KS Paradyż 1:0 (0:0)
(Norbert Dregier 73-karny)
Ceramika Opoczno - PGE GKS II Bełchatów 2:2 (0:1)
(Dawid Poddębniak 76-karny, Hubert Wiktorowicz 77 - Hubert Berłowski 9, Michał Lewandowski 88)
Pilica Przedbórz - Zjednoczeni Stryków 1:7 (1:4)
(dla Pilicy: Marcin Rakowski 33)
(niedziela - 20 sierpnia)
LKS Kwiatkowice - Zjednoczeni Gmina Bełchatów 10:1 (3:1)
(dla Zjednoczonych: Mateusz Szkudlarek 13)

Klasa okręgowa
2. kolejka
(piątek - 18 sierpnia)
Świt Kamieńsk - Start Lgota Wielka 3:1 (0:1)
(Dominik Stępień 50, 86-obie z karnych, Szymon Błachowicz 81 - Łukasz Smolarczyk 26)
(sobota - 19 sierpnia)
RKS Radomsko - MGKS Drzewica 5:1 (2:1)
(Damian Grzejda 30, Bartosz Turniak 31, Krystian Wojtczak 60, 70, Bartłomiej Kondracki 79 - Michał Sala 22)
Szczerbiec Wolbórz - Zapał Krzętów 3:2 (1:1)
(Mateusz Góralczyk 25, Maciej Toma 50, Marek Rękorajski 90 - Grzegorz Urbański 2, Piotr Młynek 90)
Polonia Piotrków - Czarni Rozprza 4:0 (2:0)
(Łukasz Cieślik 32, Mateusz Jakubiak 41-karny, Łukasz Rak 53, Eryk Sulikowski 58)
Kawaleria Tomaszów - Lechia II Tomaszów 1:1 (0:0)
(Piotr Goworek 70 - Tomasz Sopecki 51)
(niedziela - 20 sierpnia)
Włókniarz Moszczenica - GUKS Gorzkowice 3:2 (2:1)
(Sławomir Stańczyk 3-karny, Bartosz Jachymski 8, Marcin Brylikowski 49 - Daniel Jabłecki 30, Damian Tokarski 47)
(poniedziałek - 21 sierpnia)
Astoria Szczerców - Omega II Kleszczów 3:1 (1:1)
(Krzysztof Kowalski 39, 87, Kamil Sadziński 83 - Karol Belica 19)

Tabela (przed weryfikacją):
1. Astoria Szczerców 2 6 11-2
2. RKS Radomsko 2 6 8-2
3. Polonia Piotrków 2 6 6-1
4. Włókniarz Moszczenica 2 6 5-2
5. Świt Kamieńsk 2 4 4-2
6. Szczerbiec Wolbórz 2 4 3-2
7. Lechia II Tomaszów 2 2 3-3
8. Kawaleria Tomaszów 2 2 1-1
9. Omega II Kleszczów 2 1 2-4
10. MGKS Drzewica 2 1 3-7
11. GUKS Gorzkowice 2 0 3-6
12. Start Lgota Wielka 2 0 2-5
13. Czarni Rozprza 2 0 0-6
14. Zapał Krzętów 2 0 3-11

Klasa A
1. kolejka
Grupa I
(sobota - 19 sierpnia)
LKS Będków - Skalnik Sulejów 1:0 (0:0)
Relax Czerniewice - RKS Rzeczyca 4:3 (2:2)
Polonia Rokiciny - LKS Lubochnia 5:5 (1:3)
Olimpia Wola Załężna - LKS Mniszków 2:2 (0:1)
(niedziela - 20 sierpnia)
Błysk Aleksandrów - Sparta Ostrów 3:0 (1:0)
LKS Radzice - Kasztelan Żarnów 3:9 (1:4)

Tabela (przed weryfikacją):
1. Kasztelan Żarnów 1 3 9-3
2. Błysk Aleksandrów 1 3 3-0
3. Relax Czerniewice 1 3 4-3
4. LKS Będków 1 3 1-0
5-6. Polonia Rokiciny 1 3 5-5
LKS Lubochnia 1 3 5-5
7-8. Olimpia Wola Załężna 1 1 2-2
LKS Mniszków 1 1 2-2
9. RKS Rzeczyca 1 0 3-4
10. Skalnik Sulejów 1 0 0-1
11. Sparta Ostrów 1 0 0-3
12. LKS Radzice 1 0 3-9

Grupa II
(sobota - 19 sierpnia)
LKS Mierzyn - LKS Wola Krzysztoporska 4:4 (2:2)
LUKS Gomunice - Start Niechcice 0:1 (0:1)
(niedziela - 20 sierpnia)
Motor Bujniczki - Grabka Grabica 0:0
Piast Krzywanice - Astoria II Szczerców 3:3 (1:1)
Victoria Żytno - Ruch 1951 Chrzanowice 2:3 (1:2)
Luciążanka Przygłów - LKS Czarnocin 2:5 (0:0)

Tabela (przed weryfikacją):
1. LKS Czarnocin 1 3 5-2
2. Ruch 1951 Chrzanowice 1 3 3-2
3. Start Niechcice 1 3 1-0
4-5. LKS Mierzyn 1 1 4-4
LKS Wola Krzysztoporska 1 1 4-4
6-7. Astoria II Szczerców 1 1 3-3
Piast Krzywanice 1 1 3-3
8-9. Grabka Grabica 1 1 0-0
Motor Bujniczki 1 1 0-0
10. Victoria Żytno 1 0 2-3
11. LUKS Gomunice 1 0 0-1
12. Luciążanka Przygłów 1 0 2-5

Klasa B
1. kolejka
Grupa I
(sobota - 19 sierpnia)
IKS Inowłódz - Zjednoczeni Budziszewice 2:3 (2:1)
(niedziela - 20 sierpnia)
Tęcza Janków - KS Poświętne 2:2 (1:1)
WOY Bukowiec Opoczyński - LUKS Mroczków-Dzielna 4:9 (1:4)
Atom Januszewice - Szczerbiec II Wolbórz 5:1 (2:0)
LKS Mroczków - UKS Concordia 1909 Piotrków 0:5 (0:2)
MGKS II Drzewica - LKS Białaczów 5:0 (2:0)

Tabela (przed weryfikacją):
1. LUKS Mroczków-Dzielna 1 3 9-4
2-3. UKS Concordia 1909 Piotrków 1 3 5-0
MGKS II Drzewica 1 3 5-0
4. Atom Januszewice 1 3 5-1
5. Zjednoczeni Budziszewice 1 3 3-2
6-7. KS Poświętne 1 1 2-2
Tęcza Janków 1 1 2-2
8. IKS Inowłódz 1 0 2-3
9. Szczerbiec II Wolbórz 1 0 1-5
10. WOY Bukowiec Opoczyński 1 0 4-9
11-12. LKS Białaczów 1 0 0-5
LKS Mroczków 1 0 0-5

Grupa II
(sobota - 19 sierpnia)
Victoria Woźniki - LKS Dobryszyce 0:2 (0:1)
Alfa Kleszczów - Warta-Carbo Pławno - spotkanie przełożone na późniejszy termin
VIS Gidle - Pilica II Przedbórz 1:3 (1:1)
KS Grocholice - Pionier Baby 3:0 - walkower, zespół gości nie stawi się na mecz
(niedziela - 20 sierpnia)
KS Niedośpielin - EBE SPN Bełchatów 0:0
Grabka II Grabica - Polonia Gorzędów 2:4 (0:3)

Tabela (przed weryfikacją):
1. KS Grocholice 1 3 3-0
2. Polonia Gorzędów 1 3 4-2
3. Pilica II Przedbórz 1 3 3-1
4. LKS Dobryszyce 1 3 2-0
5-6. ESPN Bełchatów 1 1 0-0
KS Niedośpielin 1 1 0-0
7. Grabka II Grabica 1 0 2-4
8. VIS Gidle 1 0 1-3
9. Victoria Woźniki 1 0 0-2
10. Pionier Baby 1 0 0-3
11-12. Alfa Kleszczów 0 0 0-0
Warta-Carbo Pławno 0 0 0-0

--------------------------------------------------------

PIŁKARSKI WTOREK - 15 sierpnia

Klasa okręgowa
1. kolejka
Zapał Krzętów – Astoria Szczerców 1:8 (1:4)
(Kamil Pawlus 28 - Kamil Woźniak 6, 25, Krzysztof Kowalski 20, 47, 50, Kamil Sadziński 39, 70, Adrian Koch 73)
Szczerbiec Wolbórz – Kawaleria Tomaszów 0:0
Omega II Kleszczów – Świt Kamieńsk 1:1 (0:0)
(Łukasz Roczek 81 - Szymon Błachowicz 79)
Start Lgota Wielka – Polonia Piotrków 1:2 (0:1)
(Jakub Kubicz 68 - Mateusz Jakubiak 31, Batata 89-karny)
Czarni Rozprza – Włókniarz Moszczenica 0:2 (0:2)
(Marcin Brylikowski 22, Sławomir Stańczyk 40-karny)
GUKS Gorzkowice – RKS Radomsko 1:3 (0:1)
(Marcin Podsadniak 68 - Krystian Wojtczak 42, 58, 70)
MGKS Drzewica – Lechia II Tomaszów 2:2 (1:1)
(Przemysław Orzechowski 6, 68 - Szymon Rafalski 45, Michał Sala 71)

Tabela (przed weryfikacją):
1. Astoria Szczerców 1 3 8-1
2. RKS Radomsko 1 3 3-1
3. Włókniarz Moszczenica 1 3 2-0
4. Polonia Piotrków 1 3 2-1
5-6. MGKS Drzewica 1 1 2-2
Lechia II Tomaszów 1 1 2-2
7-8. Omega II Kleszczów 1 1 1-1
Świt Kamieńsk 1 1 1-1
9-10. Szczerbiec Wolbórz 1 1 0-0
Kawaleria Tomaszów 1 1 0-0
11. Start Lgota Wielka 1 0 1-2
12. Czarni Rozprza 1 0 0-2
13. GUKS Gorzkowice 1 0 1-3
14. Zapał Krzętów 1 0 1-8

------------------------------------------------

PIŁKARSKI WEEKEND - 11/13 sierpnia

II liga
3. kolejka
(niedziela - 13 sierpnia)
Stal Stalowa Wola - PGE GKS Bełchatów 1:4 (0:2)
(dla PGE GKS: Emile Thiakane 24, Piotr Giel 31, Michał Bierzało 60, Dawid Flaszka 72)

III liga (grupa I)
2. kolejka
(sobota - 12 sierpnia)
Olimpia Zambrów - Lechia Tomaszów 2:4 (1:4)
(dla Lechii: Marcin Mirecki 8, 38, Kamil Szymczak 24, Jakub Rozwandowicz 44)

IV liga (grupa łódzka)
1. kolejka
(sobota - 12 sierpnia)
Warta Działoszyn - Omega Kleszczów 4:1 (1:0)
(dla Omegi: Krzysztof Kowalski 68)
Stal Niewiadów - Ceramika Opoczno 0:2 (0:0)
(Bartosz Snopczyński 75, Dawid Poddębniak 84-karny)
KS Paradyż - Pilica Przedbórz 5:1 (3:0)
(Michał Bańczyk 15, Łukasz Berc 32, Mariusz Koćmin 44, Damian Telus 76, Robert Nowak 90 - Daniel Potakowski 90)
Zjednoczeni Gmina Bełchatów - Unia Skierniewice 0:8 (0:4)
(niedziela - 13 sierpnia)
PGE GKS II Bełchatów - Włókniarz Zelów 2:3 (2:2)
(Michał Lewandowski 24, Konrad Matuszewski 36 - Jakub Dregier 2,9, Norbert Dregier 88)

II runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego
(piątek - 11 sierpnia)
KS Grocholice - Start Lgota Wielka 4:3 (1:2)
Pilica II Przedbórz - Zapał Krzętów 3:3 (1:0, 1:1) - po dogrywce, w karnych 4:2 dla Pilicy II
(sobota - 12 sierpnia)
Polonia Gorzędów - Świt Kamieńsk 0:9 (0:6)
Relax Czerniewice - Kawaleria Tomaszów 1:5 (0:1)
Skalnik Sulejów (juniorzy) - Włókniarz Moszczenica 0:7 (0:2)
Grabka II Grabica - Szczerbiec Wolbórz 0:8 (0:5)
LKS Lubochnia - Lechia II Tomaszów 0:8 (0:2)
KS Niedośpielin - GUKS Gorzkowice 3:1 (2:0)
Alfa Kleszczów - Astoria Szczerców 2:7 (1:2)
LKS Wola Krzysztoporska - Czarni Rozprza 3:4 (2:2)
wolny los - Omega II Kleszczów

-----------------------------------------------------

PIŁKARSKI WEEKEND - 5/6 sierpnia

II liga
2. kolejka
(sobota - 5 sierpnia)
PGE GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków 3:1 (2:1)
(dla PGE GKS: Bartłomiej Bartosiak 3, Łukasz Pietroń 45, Dawid Flaszka 68)

III liga (grupa I)
1. kolejka
(niedziela - 6 sierpnia)
Lechia Tomaszów - Legia II Warszawa 3:1 (2:0)
(dla Lechii: Jakub Rozwandowicz 19, Wiktor Żytek 21-karny, Krystian Kolasa 86)

Puchar Polski - I runda na szczeblu okręgu
(niedziela - 6 sierpnia)
Kiełbikowa Strzecha Leonów - Relax Czerniewice 3:8 (1:3)
Skalnik Sulejów (juniorzy) - Błysk Aleksandrów 0:2 (0:0)
Husaria Paradyż - Skalnik Sulejów 6:2 (4:1)
Włókniarz Moszczenica (juniorzy) - Grabka II Grabica 0:5 (0:3)
GKS Bełchatów (juniorzy) - Astoria II Szczerców 3:0 (1:0)
Szczerbiec II Wolbórz - LKS Lubochnia 0:3 (0:0)
KS Grocholice - EBE SPN Bełchatów 3:3 - po dogrywce (1:0, 2:2) - w rzutach karnych 4:2
Pilica II Przedbórz - Victoria Żytno 6:0 (3:0)
(Tomasz Wyciszkiewicz 2, Artur Kucharski, Dawid Łuczyński, Rafał Rabenda, Krzysztof Włodarczyk)
KS Niedośpielin - LUKS Gomunice 3:0 (1:0)
Alfa Kleszczów - Victoria Woźniki 7:0 (3:0)
Polonia Gorzędów - Motor Bujniczki 3:1 (2:1)
LKS Wola Krzysztoporska - UKS Piotrcovia (juniorzy) 6:1 (2:0)

 

GODZINY PRACY BIURA

OZPN Piotrków Trybunalski
ul. Wysoka 6
97-300 Piotrków Trybunalski

8:00-16:00
(poniedziałek-środa, piątek)

10:00-18:00
(czwartek)

KONTAKT

Tel: (044) 647-46-33
Tel/Fax: (044) 648-70-04

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto: PEKAO S.A. o/Piotrków Trybunalski
Nr 58 1240 3116 1111 0000 3503 6151

NIP: 771-16-99-587

Joomla Templates by Joomla51.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.