000 052 053 054 055 056 057
Ocena użytkowników:  / 0

Niesamowita metamorfoza Lechii Tomaszów Mazowiecki. Zespół, który w środę przegrał ćwierćfinał wojewódzkiego Pucharu Polski z Włókniarzem Zelów, po zaledwie kilkudziesięciu godzinach zagrał jak z nut. Podopieczni Bogdana Jóźwiaka pewnie pokonali w Ząbkach drugi garnitur Legii Warszawa 3:0 (1:0). To najlepszy mecz Lechii od wielu tygodni, jak nie miesięcy.

Lechia Tomaszów przyjechała z dalekiego wyjazdu do Ostródy na tarczy. Zespół Grzegorza Dziubka przegrał z miejscowym Sokołem 0:1 (0:0) tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Dla tomaszowian to prawdziwy falstart. Od pierwszego meczu Lechia miała bowiem zdobywać punkty, aby spróbować się włączyć jeszcze do walki o awans.

Lechia Tomaszów 2016Osiem meczów sparingowych, sześćdziesiąt jednostek treningowych – poznaliśmy plan przygotowań trzecioligowej Lechii Tomaszów do rundy wiosennej. Nowy szkoleniowiec Grzegorz Dziubek wyznaczył pierwsze zajęcia na wtorek (10 stycznia). Pierwszy sparing Lechia ma zagrać 21 stycznia z Bronią Radom.

kks-kaliszLechia Tomaszów Mazowiecki ma nowego trenera. Został nim w środę Grzegorz Dziubek, który zastąpił na tym stanowisku Aleksandara Majića. Dziubek poprowadził Lechię w środowym meczu z Ceramiką Opoczno. Trzecioligowcy mecz przegrali 0:1 (0:1). Gola zdobył Dawid Poddębniak w 33. minucie z rzutu karnego.

Lechia Tomaszów - Oskar Przysucha (28)Lechia Tomaszów pokonała Huragan Wołomin w wyjazdowym spotkaniu meczu III ligi (grupa I), które rozpoczęło 11. kolejkę. Tomaszowianie dość długo nie potrafili pokonać bardzo dobrze broniącego Łukasza Derejki, ale w drugiej połowie znaleźli na niego sposób i zdobyli dwa gole. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Broź oraz Jakub Rozwandowicz.