000 052 053 054 055 056 057
Ocena użytkowników:  / 2

Zarząd Wydziału Sędziowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim ogłasza nabór na kurs dla kandydatów na sędziów piłki nożnej.

Gala z okazji 25-lecia Omegi Kleszczów już za nami. Odbyła się w auli Kompleksu Solpark i była okazją do wyróżnienia działaczy, sportowców i trenerów. Nie mogło zabraknąć na niej akcentów piłkarskich. Odznaki z tej okazji wręczyli: prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak oraz prezes OZPN Piotrków Stanisław Sipa.

W Sali Teatralno-Widowiskowej PGE Gigantów Mocy MCK w Bełchatowie zorganizowano w niedzielę galę z okazji 40-lecia GKS Bełchatów. Wzięło w niej udział około 400 zaproszonych gości. Gala rozpoczęła się od minuty ciszy upamiętniającej tych wszystkich, którzy zapisali się w historii bełchatowskiego klubu. Potem odśpiewano hymn klubowy: Mień się, GieKSo mień.

To już koniec ligowego grania w wykonaniu PGE GKS Bełchatów. W spotkaniu 19. kolejki II ligi Brunatni zremisowali w Krakowie z Garbarnią 1:1 (1:1). Podopieczni Mariusza Pawlaka mogli zainkasować pod Wawelem komplet punktów, ale bardzo dobrze dysponowany był najbardziej doświadczony gracz gospodarzy – bramkarz Marcin Cabaj.

Niesamowite otwarcie drugiej połowy dało zwycięstwo drużynie PGE GKS Bełchatów w meczu kończącym 18. kolejkę II ligi. Zespół Mariusza Pawlaka pokonał Błękitnych Stargard 3:2, mimo, iż do przerwy przegrywał 0:2. Już osiem minut po wznowieniu gry Brunatni prowadzili, a prowadzenie to dowieźli do ostatniego gwizdka.