000 068 069 070 071 072 073
Ocena użytkowników:  / 0

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na przerwę w pracach Wydziałów Gier i Dyscypliny biuro OZPN w Piotrkowie Trybunalskim w czwartki począwszy od 22.11.2018r. będzie czynne w godzinach 8.00-16.00.

Do 89.minuty meczu w Sieradzu miejscowa Warta prowadziła z RKS Radomsko 2:0 i była mistrzem jesieni IV ligi łódzkiej. Podopieczni trenera Rafała Ozgi grali jednak do końca, a swój wielki dzień miał rezerwowy Łukasz Gloc, który strzelił dwa gole dla RKS. Dzięki remisowi to radomszczanie, którzy są beniaminkiem IV ligi, przezimują na fotelu lidera tej klasy rozgrywkowej.

Zarząd Wydziału Sędziowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim ogłasza nabór na kurs dla kandydatów na sędziów piłki nożnej.

Ósme zwycięstwo w sezonie odniósł PGE GKS Bełchatów. Zespół trenera Artura Derbina pewnie pokonał przed własną publicznością Błękitnych Stargard 3:0 (1:0) w spotkaniu kończącym pierwszą rundę rozgrywek w II lidze. Bełchatowianie na półmetku plasują się na miejscu czwartym. Od 540 minut nie stracili w ligowym meczu gola.

Znakomite widowisko piłkarskie obejrzeli kibice w Bełchatowie. W towarzyskim spotkaniu reprezentacji do lat 19 Polska pokonała Macedonię 4:3 (2:1). Zespół Dariusza Gęsiora prowadził już 4:1, ale przyjezdni do końca nie rezygnowali z walki o korzystny rezultat. 25 minut zagrał Marcel Pięczek z Widzewa Łódź.