000 081 082 083 084 085 086 087 088 089

W Przedborzu zagrali dla Filipa

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny

W dniach 11 – 12 stycznia 2020 roku w hali sportowej w Przedborzu odbył się KEEZA III Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej „Gramy dla Filipa”.

Całkowity dochód z turnieju został przeznaczony na leczenie oraz rehabilitację 8 letniego mieszkańca gminy Przedbórz Filipa Żuchalskiego, który zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym

Pierwszego dnia rywalizowało 10 drużyn rocznika 2007: KS Grocholice Bełchatów, GUKS I Gorzkowice, GUKS II Gorzkowice, Arka Kluczewsko, Start Niechcice, Czartoria Ręczno, Skalnik Sulejów, Deko Włoszczowa, Victoria Żytno oraz gospodarz turnieju MKS PILCA Przedbórz

W turnieju zwyciężył zespół Arki Kluczewsko, który po emocjonującym finale pokonał Skalnik Sulejów 1:0. Trzecie miejsce zajęła drużyna GUKS II Gorzkowice.

Nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Marcel Biernacki ze Skalnika Sulejów. Najskuteczniejszym strzelcem okazał się Kacper Czaiński z Arki Kluczewsko, z kolei najlepszym zawodnikiem turnieju został Marcel OZIMEK (GUKS II Gorzkowice).

Następnego dnia zagrali piłkarscy działacze w turnieju oldbojów: Błysk Aleksandrów, KS Grocholice Bełchatów, Vis Gidle, Vis II Gidle, Polonia Gorzędów, Arka Kluczewsko, Zapał Krzętów, Pilica Przedbórz, RKS Radomsko, Przyjaciele RTS Widzew.

Pierwsze miejsce w turnieju wywalczyła drużyna POLONII Gorzędów. Drugie miejsce zajął BŁYSK Aleksandrów, a na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna ZAPAŁ Krzętów.

Królem strzelców został Michał Czarczyński z Polonii Gorzędów, a najlepszym bramkarzem jego kolega z drużyny Kamil Kiełbik. Nagrodę dla najlepszego zawodnika otrzymał Sebastian Natkański (Błysk Aleksandrów).

Podczas turniejów nagrody oraz puchary wyróżnionym wręczyli m.in.: chłopiec dla którego zbierane były środki Filip Żuchalski, Wiceprezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Stanisław Sipa, Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Przedborzu oraz Grażyna Strojkowska