000 081 082 083 084 085 086 087 088 089

Premierowa wygrana RKS Radomsko

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny

Kibice RKS Radomsko mogą się czuć w pełni usatysfakcjonowani. Zespół Waldemara Tęsiorowskiego zagrał zupełnie inaczej niż przed tygodniem z Legią II i pewnie sięgnął po trzy punkty w spotkaniu 2. kolejki III ligi (grupa I) z Huraganem Morąg. Wygrał 3:0 (2:0), a bramki dla RKS strzelili: Paweł Baraniak (na zdjęciu), Krystian Wojtczak i Adrian Klepczyński. Huragan przyjechał do Radomska opromieniony wygraną nad Sokołem Ostróda 4:2. Już w 2. minucie mógł objąć prowadzenie, ale bardzo dobrą interwencją popisał się Sebastian Majchrzak. Kolejne minuty należały do RKS. W 14. minucie bramkarz gości uratował jeszcze swój zespół, ale osiem minut później był bezradny po strzale Pawła Baraniaka. RKS kontynuował natarcie. W 29. minucie podwyższył na 2:0 po skutecznym rzucie karnym Krystiana Wojtczaka. Huragan również miał swoją okazję. Po strzale z rzutu wolnego i rykoszecie piłka trafiła w poprzeczkę bramki RKS.

Po zmianie stron przewaga nadal należała do RKS. Goście nie rezygnowali jednak. Nie mieli pomysłu na świetnie dysponowanego Majchrzaka, który obronił między innymi sytuację sam na sam. Przyjezdnych dobił w 81. minucie doświadczony Adrian Klepczyński.

RKS Radomsko – Huragan Morąg 3:0 (2:0)
Bramki: Paweł Baraniak 22, Krystian Wojtczak 29-karny, Adrian Klepczyński 81

RKS: Majchrzak – Turniak, Pluta ż, Ślęzak, Janicki – Szewczyk (72′ Siewiera), Bocian ż (66′ Przybylski), Baraniak ż (83′ Sadziński), Klepczyński, Rozwandowicz – Wojtczak (90′ Balcerzyk)