000 081 082 083 084 085 086 087 088

Lechia zwyciężyła w finale wojewódzkim

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny

Na boiskach ChKS w Łodzi zakończył się wojewódzki etap XIX edycji turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku.

Drużyna Lechii Tomaszów Mazowiecki zwyciężyła na szczeblu wojewódzkim turnieju w kategorii U-10 chłopców. Młodzi Tomaszowianie w finale pokonali zespół Szkoły Podstawowej nr 12 z Piotrkowa Trybunalskiego 5:0. W meczu o trzecie miejsce drużyna SP nr 9 Skierniewice pokonała SP Bednary.
Najlepszym zawodnikiem w tej kategorii wiekowej został Bartłomiej Chyb z Lechii, a w klasyfikację strzelców wygrał Kacper Misztela (SP 12 Piotrków Trybunalski).
Młodzi Lechici będą reprezentować województwo łódzkie w kategorii U-10 chłopców w Finale Ogólnopolskim, który odbędzie się w Warszawie w dniach od 29 kwietnia do 2 maja.

Ponadto zespół UKS CONCORDIA Piotrków Trybunalski zajął trzecie miejsce w finale wojewódzkim w kategorii U-8 chłopców, a drużyna Szkoły Podstawowej z Moszczenicy wywalczyła tę samą lokatę w rywalizacji dziewcząt U-12.

(Na zdjęciu drużyna Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim, zdobywcy II miejsca w kategorii U-10)

(Na zdj. najlepszy strzelec w kat.U-10 Kacper Misztela) (Radość zawodników UKS CONCORDIA Piotrków w kat. U-8 ch.)

(Na zdjęciu UKS CONCORDIA Piotrków Trybunalski - III miejsce w kategorii U-8 chłopców)

(Na zdjęciu drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej z Moszczenicy - III miejsce w kat. U-12 dz.)

(Na zdjęciu drużyna Lechii Tomaszów zwycięzcy w kat. U-10 chłopców)