Wyniki spotkań sparingowych

  • Drukuj
Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Kolejny weekend pod znakiem meczów piłkarskich drużyn z okręgu piotrkowskiego. W tym miejscu na bieżąco podajemy wyniki spotkań kontrolnych.

GKS Bełchatów – Piast Gliwice 0:1 (0:0)

GKS Bełchatów (MESA) – Włókniarz Zelów 2:3 (0:2)
Bramki: Dawid Nowak, Tomasz Wróbel – Arkadiusz Noga, Sebastian Wiśniewski, Rafał Bednarek

Granat Skarżysko-Kamienna – Lechia Tomaszów 1:1 (0:1)
Bramka dla Lechii: Daniel Potakowski

Omega Kleszczów – Zawisza Pajęczno 1:0 (0:0)
Bramka: Krzysztof Kowalski 75

Igloopol Dębica – KS Paradyż 1:1 (0:1)
Bramka dla Paradyża: Przemysław Bińkowski

Mechanik Radomsko - GKS Bełchatów (juniorzy starsi) 4:3 (4:1)
Bramki dla Mechanika: Jakub Buliński 3, Marek Michalski

Polonia Piotrków – LKS Mierzyn 6:0 (3:0)
Bramki: Mariusz Zaor 2, Rafał Kindrat 2, Szymon Moliński, Tomasz Dura

Broń Radom – Concordia Piotrków 2:2 (1:0)
Bramki dla Concordii: Kamil Kowalczyk, Pavle Petricević

Włókniarz Moszczenica - Zjednoczeni Bełchatów 2:0 (1:0)
Bramki: Adrian Malicki, Adrian Janiec

Pilica Przedbórz – Partyzant Radoszyce 1:2 (1:1)
Bramka dla Pilicy: Dawid Lizińczyk

Pilica Przedbórz - Czarni Rząśnia 0:3 (0:0)

Astoria Szczerców – Widawia Widawa 4:2 (1:1)
Bramki dla Astorii: Sławomir Landowski, Paweł Wieczorek, Bogumił Stępnik, Tomasz Siewiera

Polonia Gorzędów - GUKS Gorzkowice 4:1
Bramki dla Polonii: Łukasz Danielski, Przemysław Nożownik,  Cezary Pawłowski, Dawid Barański

MLKS Konopnica - Szczerbiec Wolbórz 5:2
Bramki dla Szczerbca: Wasiu Elemurem, Ireneusz Komar

Luciążanka Przygłów - Pionier Baby 1:2 (1:1)
Bramki dla Pioniera: Daniel Sinkiewicz, Adam Jaroniek

GKS Kluczewsko - Zapał Krzętów 1:1 (1:0)
Bramka dla Zapału: Tomasz Mofina

Mechanik Radomsko (juniorzy starsi) - GKS Rogi 2:6

Włókniarz Zgierz - LKS Czarnocin 4:3

LKS Żelechlinek - Tęcza Janków 2:1
Bramka dla Tęczy:
Piotr Cholak

WOY Bukowiec Opoczyński - Olimpia Wola Załężna 3:2 (2:2)

Victoria Żytno - Warta-Carbo Pławno 1:1 (1:1)
Bramka dla Victorii: Michał Górski

BG SPORT Bąkowa Góra - Motor Bujniczki 3:1

EBE SPN Bełchatów - Piast Krzywanice 2:2 (0:0)
Bramki dla EBE SPN:
Szymon Lesiakowski, Kamil Godlewski

Unia Sulmierzyce - Victoria Woźniki 4:2

Laktoza Łyszkowice - Stal Niewiadów 2:1

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Akceptuję pliki cookies z tej witryny.