000 081 082 083 084 085 086 087 088
Ocena użytkowników:  / 2

Sześć bramek w drugiej połowie. Duże emocje i zwrot sytuacji jak w kalejdoskopie. Tak można opisać spotkanie 7. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej pomiędzy Czarnymi Rozprza i Omegą II Kleszczów. Mecz beniaminków zakończył się remisem 3:3 (0:0), a kleszczowski zespół nie utrzymał dwubramkowego prowadzenia.

Niespodziewana zmiana miejsc w RKS Radomsko. Edward Cecot nie jest już trenerem pierwszej drużyny seniorów. Nowym szkoleniowcem został Andrzej Orszulak. Ostatnio był asystentem Kamila Kieresia w GKS Bełchatów i GKS Tychy. Teraz samodzielnie poprowadzi zespół RKS, a jego celem będzie awans do IV ligi.

W piątkowym spotkaniu 2. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej Świt Kamieńsk pokonał przed własną publicznością Start Lgota Wielka 3:1 (0:1). Wygrana gospodarzom nie przyszła jednak łatwo. Od 26. minuty goście prowadzili po trafieniu Łukasza Smolarczyka. Losy meczu odwróciły się w drugiej połowie.

Za nami osiemnasta kolejka spotkań w piotrkowskiej klasie okręgowej. Najciekawszym meczem był pojedynek w Moszczenicy. Miejscowy Włókniarz dowodzony przez Artura Lamcha (na zdjęciu) podejmował Świt Kamieńsk. Po emocjonującym spotkaniu obie drużyny podzieliły się punktami. W doliczonym czasie gry zarówno Włókniarz, jak i Świt mogły zdobyć zwycięskiego gola.

Wiele wskazuje na to, że na długo przed zakończeniem rozgrywek w piotrkowskiej klasie okręgowej poznamy zespół, który wywalczy awans. Jeśli Stal Niewiadów utrzyma zwycięski kurs, to z awansu będzie cieszyła się najprawdopodobniej na początku maja. W 16. kolejce Stalówka odniosła szesnaste zwycięstwo. Pokonała na wyjeździe GUKS Gorzkowice 2:0 (1:0).